18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź miasto moje a w nim :

TRQPL • 2023-06-13, 09:49
Jeżdżąc komunikacją miejską w Łodzi na własne oczy można dostrzec "Łódź miasto czterech kultur"
Kolejna ofiara dopalaczy i chillera menela.





SzczerbatyKoń

2023-06-14, 00:42
Hose88 napisał/a:

a w najgorszym Wasza faza będzie trwać do końca życia, jak tego amatora taniego jarania z pierwszego filmiku.



No i dobrze, oby zdechł. Nikomu do szczęścia takie odpady nie są potrzebne, a tymbardziej w Łodzi. Już wystarczy tu tego marginesu.

mynameisgod

2023-06-14, 05:45
szoopyoku napisał/a:

Mordeczko kup bilet i wyjedź kiedyś z łodzi a zobaczysz że Polska wygląda inaczej



hehehe
bardzo
k***a
śmieszne

MiszMasz

2023-06-14, 18:30
NosaczPL napisał/a:

To już na Podlasiu żule mają więcej kultury ^^^


jakby krzysztof kononowicz był prezydentem to nie było by takiego czegoś,bo nie byłoby niczego. ;d


Mar1an

2023-06-15, 11:27
matej47 napisał/a:

k***a, aż się zalogowałem. Jak można być tak głupim żeby za sztukę materiału płacić prawie pakę to ja nie wiem .Nie masz co z pieniędzmi robić bananie czy zwyczajnie koledzy cię opóścili gdy cię mama z szafy wkońcu opuściła? Mnie sztuka nie kosztuje nawet złotówki a źródła jakie mam nigdy nie będziesz mieć bo się nie znasz. Skąd wiem? Bierzesz materiał za stówę. Gratuluję. Dzięki takim dzbanom jak ty mamy w Polsce taki a nie inny widok a inne wyskrobki płaczą że podatki są za wysokie. W pośredniaku byłeś?



Aż się zalogowałem. Jak ktoś nie ma dostępu do towaru ze sprawdzonej hodowli, to lepiej żeby brał osiedlowy towar = ch*j wie co, czy lepiej żeby ogarnął w aptece za 2 razy tyle, sprawdzony pod każdym kątem w laboratorium preparat, zatwierdzony przez pierdyliard czepliwych instytucji i przetestowany przez miliony "pacjentów", wystawiających pozytywne komentarze?
A z tym towarem na temat którego się nie znamy, to też ciekawe. Wiesz pęknięta gumo, że jak dostaniesz ziarno wyhodowane z chemolca, to też może nie być zdrowe po wyhodowaniu i może kogoś poryć? A nie, bo kolega pewnie zasadził więc jest ok więc masz za darmo, a testy kliniczne to tam ch*j. Ważne że masz pewne źródło. Rozbiegnij się i znajdź słownik, a potem ścianę tym głupim łbem.

Kamechameha

2023-06-15, 16:10
Świat jest szary bez pokarmy xD

Pojary*




Valnir345

2023-06-15, 22:17
S.Cat napisał/a:

Syntetyczne kannabinoidy.W szczycie gram substancji kosztował 30 zeta, a zrobić z tego można było 50-60g lub 30g sk***ysyna dla ryzykantów.Koszt produkcji - kilka godzin i około 7 zł.Nie kupisz tego gówna ani w aptece ani w chemicznym.



u nas w miescie, lata 2014-2017, w peaku takie gowno mozna bylo zakupić 5zł za pół grama. k***a, wszedzie po klatkach j***lo tymi dopami. ludzie po tym jak zombie..

Zuwalsky

2023-06-17, 19:01
Oni zmęczeni piorący są wielkie mi co