18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź kurwa!!!

TRQPL • 2023-04-08, 19:59
Łódzki ZDiT zamiast łatać dziury stawia słupki (na cześć jednego z radnych nazywanymi "Henczusie").
Słupmi te stoja całymi tygodniami, no chyba że ktoś się na nie wjebie.


Lexter

2023-04-09, 00:16
corrado1111 napisał/a:

To jak wyglądają ulice u nas to jest dramat, dziura zalewana jakimś gównem i przyklepana kaloszem. Za dwa dni jest jeszcze większy krater, nie da się jeźzić w całym mieście.
Mieszkam w Łodzi od 46 lat ale tak to jeszcze nie było nigdy.



Zawsze mogło być gorzej i mogłeś mieszkać w Sosnowcu

bania88

2023-04-09, 06:54
Szwagier mieszka pod Łodzią i ostatnio zaprosił na urodziny.
Mówię do żony "nigdy w Łodzi nie byłem, może pojedziemy dzień wcześniej, zobaczymy".
Tak też zrobiliśmy.
Jaaaa pie**ole, tam k***a wam jakaś bomba spadła i jeszcze nie odbudowaliście?
No k***a tak brzydkiego, zniszczonego miasta, to ja nie widziałem.
Gówna psie i ludzkie na chodniku w centrum, wszystko rozpie**olone, w każdej bramie jakiś żulik.
k***a, gdzie ja z dziećmi pojechałem?! xD
Jedyna znośna okolica to ten deptak na Piotrkowskiej, chociaż tam też tylko w boczną uliczkę skręć xD

Takafura

2023-04-09, 09:24
donkapusta napisał/a:

Bez przesady. Trochę rozsądku. Przecież to nie jest tak, że pracownicy jeżdżą 24 h/dobę z masą bitumiczną i uzupełniają ubytki(...)


Wszędzie sie tak robi, fakt, Ale tu przesadą jest czas jaki mija do naprawy.


dEboo

2023-04-09, 11:04
Przecież łodzianie głosują na jakieś skazane Zdanowskie i inne ścierwa więc w czym problem ? Lubią to nie rozumiem oburzenia ?

Praxis

2023-04-09, 11:10
Jeżdżę z dostawami po całym kraju. Łódź to absolutnie największy drogowy burdel Polsce. Tygodniami potrafią zostawiać słupki i zamykać nagle pasy przez dziury. Warto wspomnieć, że takie dziury mniejsze niż na pół koła to dla nich autostradowa norma i nic z tym nie robią. Nieraz mijałem samochody z rozwaloną felgą na awaryjkach albo ludzi, którzy się przecierają, bo uciekają przed jakimś kraterem. Jest w necie film jak samochody wpadają w dziurę z wodą, chociaż chyba powinienem powiedzieć w oczko wodne. Zmierzyli głębokość - 80cm... Pazura po wyjściu z dworca w Łodzi idealnie podsumował to miasto.

Gamonn1

2023-04-09, 11:24
U nas robi się taki rozpie**ol przez ostatnie lata, że upodabniamy się co raz bardziej do rossji.

Ajot

2023-04-09, 11:30
bania88 napisał/a:

Szwagier mieszka pod Łodzią i ostatnio zaprosił na urodziny.
Mówię do żony "nigdy w Łodzi nie byłem, może pojedziemy dzień wcześniej, zobaczymy".
Tak też zrobiliśmy.
Jaaaa pie**ole, tam k***a wam jakaś bomba spadła i jeszcze nie odbudowaliście?
No k***a tak brzydkiego, zniszczonego miasta, to ja nie widziałem.
Gówna psie i ludzkie na chodniku w centrum, wszystko rozpie**olone, w każdej bramie jakiś żulik.
k***a, gdzie ja z dziećmi pojechałem?! xD
Jedyna znośna okolica to ten deptak na Piotrkowskiej, chociaż tam też tylko w boczną uliczkę skręć xD



Ja tęz byłem tam niedawno, służbowo. Wrażenia podobne. Mi przypomina Szmulowiznę na Pradze w W-wie, tyle że cała jest taka + blokowiska z patolami.
Zatrzymałem się w hotelu w centrum i rozmawiam z recepcjonistką, tak lecę ironicznie że piękne miasto ta Łódź. A ona mi na serio że Łódź jest pełna zabytków jak Kraków. No jprd.

blackburn

2023-04-09, 12:07
Powiem tak, nie znam większej patologii drogowej niż ta w Łodzi, tam k***a nawet strach traktorem jechać żeby kół nie pogubić.

qrcok

2023-04-09, 12:08
Obaj zmiana pasa bez kierunkowskazu, właściwie drugi na granicy wymuszenia.
Pierwszy jeszcze się wyrobił przed słupkiem, ale na ciągłą najechał, drugi pewnie nawet też by się wyrobił, gdyby z jakiejś przyczyny nie zdecydował się go przyjąć bardziej centralnie (zaskoczenie, rozumiem że trudno o decyzję).
A zarząd, to jest dopiero trzecia sprawa

durabo2

2023-04-09, 17:20
Henczus henczusiem ale kalosz w dacji mógł by używac kierunków

ellsworth

2023-04-09, 18:51
Dobrze tak ch*jowi. Może się nauczy po co należy trzymać odstęp od poprzedzającego pojazdu, bo nie dość, że był zdecydowanie za blisko, to jeszcze jeden z drugim debile wykonywali "na ślepo" zmianę pasa ruchu zza pojazdu z kamerą.

Pdst420

2023-04-09, 19:19
corrado1111 napisał/a:

To jak wyglądają ulice u nas to jest dramat, dziura zalewana jakimś gównem i przyklepana kaloszem. Za dwa dni jest jeszcze większy krater, nie da się jeźzić w całym mieście.
Mieszkam w Łodzi od 46 lat ale tak to jeszcze nie było nigdy.



Na Bałutach to i asfalt kradną

postpost

2023-04-10, 09:34
corrado1111 napisał/a:

To jak wyglądają ulice u nas to jest dramat, dziura zalewana jakimś gównem i przyklepana kaloszem. Za dwa dni jest jeszcze większy krater, nie da się jeźzić w całym mieście.
Mieszkam w Łodzi od 46 lat ale tak to jeszcze nie było nigdy.

to może pora wymienić partię która rządzi od ostatnich nastu lat...?

Kamils37

2023-04-10, 10:09
Ja pie**ole, byłem w styczniu u ziomka wlasnie w Łodzi, zrobilem jakies 10km od urzedu stany cywilnego do Manufaktury, w miedzyczasie rozj***lem lozysko z lewej i amorek z prawej :shock: