18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loda w spokoju zrobić nie można

phrontch • 2022-12-17, 03:54
Co za czasy :idzwch*j:




zwierzak30

2022-12-17, 12:12
To że pedały w kiblu,to nie pierwszyzna.
Ale na boso w takim zasyfionym publicznym szalecie zapie**alać?
Między palcami to chyba boczniaki i pieczary hoduje. :)

voodoo_16

2022-12-17, 12:45
udzielil im sie klimat tego romantycznego miejsca

kosioraldo

2022-12-17, 12:58
t

[quote="taylorswift"]tak sobie wyobrażam większość „samców alfa” z tego portalu[/quote

Nie kłam nie kłam, wszyscy dobrze wiemy kogo tam sobie wyobrażasz ;) i dobrze wiemy ze od tylniej klapy chcialbyś zajadać sie czokapikiem

panar3

2022-12-17, 13:13
Teraz z pedałami to tak jak z murzynami się porobiło: same prawa, zero obowiązków to i łby podnoszą, k***a.

BrunerOvned

2022-12-17, 13:17
Mogę oglądać flaki, wypadki, samobójców w akcji, murzyńskie wygłupy - ale jak widzę takie akcje, to czuję, że muszę w końcu pójść do kościoła i się pomodlić.
Za to, żeby jakiś tak ktoś sprowadził na nich zarazę, tornado, hiv - a potem rzucił na pożarcie krokodylom.
Chociaż... Szkoda krokodyli.
Dobra, niech powoli gniją w kompostowniku pod kupą kurzego gówna.

silwerbalk

2022-12-17, 14:03
brylski11 napisał/a:

k***A !!!! Jadłem śniadanie! Mogliście mnie ostrzec !!!



Halmann się k***a zabawia z chłopakiem ....


LouisdeFunes

2022-12-17, 14:57
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

O j***ne pedały. Tfu i maczetą to przez łeb. k***a pewnie psu i dziecku też by ssał.



pewnie Twój stary tak robił w domu dziadek A teraz ty

BrunerOvned napisał/a:

Mogę oglądać flaki, wypadki, samobójców w akcji, murzyńskie wygłupy - ale jak widzę takie akcje, to czuję, że muszę w końcu pójść do kościoła i się pomodlić.
Za to, żeby jakiś tak ktoś sprowadził na nich zarazę, tornado, hiv - a potem rzucił na pożarcie krokodylom.
Chociaż... Szkoda krokodyli.
Dobra, niech powoli gniją w kompostowniku pod kupą kurzego gówna.



Jeżeli chcesz dobrowolnie iść do kościoła Czyli chcesz być między swoimi tymi pedofilami

psarnack

2022-12-17, 16:27
LouisdeFunes napisał/a:

pewnie Twój stary tak robił w domu dziadek A teraz ty
Jeżeli chcesz dobrowolnie iść do kościoła Czyli chcesz być między swoimi tymi pedofilami



no no .. ale to nie dosyć ze pedofile to w większości geje , czyli jak by nie było LGBT.

SsijMiKij

2022-12-17, 18:46
Jak ktoś jest z Warszawy to przejedźcie się albo jak tam wolicie omijajcie kibel na Metrze Politechnika tuż obok Komisariatu Policji w metrze. k***a o której godzinie tam nie wejdziesz to banda pedałów walą sobie konie ściemniając że szczają do pisuarów.

Kamiknf

2022-12-17, 19:31
Zwracam się z prośbą do moderatorów strony. Powinniście zmienic regulamin, ktoś to wrzuca takie pedalskie materiały powinien dostawać bana i to na IP. Są tu osoby które się ze mną zgodzą?

35i

2022-12-17, 21:48
Kamiknf napisał/a:

Zwracam się z prośbą do moderatorów strony. Powinniście zmienic regulamin, ktoś to wrzuca takie pedalskie materiały powinien dostawać bana i to na IP. Są tu osoby które się ze mną zgodzą?



Zawsze możesz wrócić na pudelka. Tu przynajmniej jest prawie pełen przekrój różnego hobby.

SsijMiKij napisał/a:

Jak ktoś jest z Warszawy to przejedźcie się albo jak tam wolicie omijajcie kibel na Metrze Politechnika tuż obok Komisariatu Policji w metrze. k***a o której godzinie tam nie wejdziesz to banda pedałów walą sobie konie ściemniając że szczają do pisuarów.



Kiedyś to był kibel w przejściu podziemnym przy Centralnym, pod Marchlewskiego ( teraz Jana Pawła II), też przy komisariacie. Przypadek? Nie sądzę.

Saika

2022-12-18, 00:41
Jak minie to bawi. Nie tylko kamerzysta który wiedział dokładnie gdzie ma iść.... Ale te wszelakie komentarze, to dalej jest Sadistic? Czy już może onet / wp / interia albo inny kał?
Pffff widać na zmiany nie trzeba było czekać lat stu a jedynie mkilka / kilkanaście miesięcy.

kulawiec

2022-12-18, 05:20
taylorswift napisał/a:

tak sobie wyobrażam większość „samców alfa” z tego portalu



Przy waleniu konia, czy wkładasz sobie coś w dupę podczas tego wyobrażania?

Payan

2022-12-18, 09:40
Pedalstwo no to kto mógł to wrzucić? Oczywiście że proncie...

Kamiknf

2022-12-18, 19:16
35i napisał/a:

Zawsze możesz wrócić na pudelka. Tu przynajmniej jest prawie pełen przekrój różnego hobby.
Kiedyś to był kibel w przejściu podziemnym przy Centralnym, pod Marchlewskiego ( teraz Jana Pawła II), też przy komisariacie. Przypadek? Nie sądzę.



Widać że stary ci wchodził do wanny, tfu