18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lock down 2.0

AndyDy • 2020-11-17, 20:42
To byłoby śmieszne, gdyby nie było straszne....


Znawca_Cipek

2020-11-17, 21:18
A ja mam wyj***ne na te plandemie! Zatkałbym tą lufę moim ku*asem, że by Grigoriemu po migdałki weszło, ale nie zmieściłby się niestety...

żmij

2020-11-17, 21:58
A gdzie kabum?

Rebeliant

2020-11-17, 22:22
Dobra animacja. Jakość przesłania natomiast ch*jowa na maska. Materiał na kwejka czy inne zdzidydoust.

EdmundKemper

2020-11-17, 22:57
Znawca_Cipek napisał/a:

A ja mam wyj***ne na te plandemie! Zatkałbym tą lufę moim ku*asem, że by Grigoriemu po migdałki weszło, ale nie zmieściłby się niestety...



O k***a, ale Ty zajebisty jesteś. Taki wielki, taki maczo. Zaimponowałeś mi w ch*j.

wertuqq

2020-11-17, 23:28
Oj jak boli, oj jak boli......

Krzyrztof

2020-11-18, 00:07
Fejk jak ch*j
Ktoś tu pomylił strony internetowe

Salieri16000

2020-11-18, 00:16
Znawca_Cipek napisał/a:

Zatkałbym lufę moim ku*asem, że by Grigoriemu po migdałki weszło, ale nie zmieściłby się niestety...



Grigorij w amerykańskim czołgu?! Oj nie zabłysnąłeś, tak samo jak nie zabłysnąłeś błędami oraz tymi swoimi fantazjami erotycznymi. Po raz kolejny robisz z siebie pośmiewisko, bo wszyscy dobrze wiedzą, że puste beczki najwięcej hałasu robią...

wertuqq napisał/a:

Oj jak boli, oj jak boli......



Mnie też boli, że takie gówno tu trafia...


Rebeliant

2020-11-18, 00:21
Salieri16000 napisał/a:

Grigorij w amerykańskim czołgu?! Oj nie zabłysnąłeś, tak samo jak nie zabłysnąłeś błędami oraz tymi swoimi fantazjami erotycznymi. Po raz kolejny robisz z siebie pośmiewisko, bo wszyscy dobrze wiedzą, że puste beczki najwięcej hałasu robią...
Mnie też boli, że takie gówno tu trafia...



Czepianie się błędów bez konstruktywnej krytyki jest słabe. Przypomnę tylko, że też popełniasz błędy, zatem zalatuje hipokryzją.

Szanuję Cię Salieri, bo wrzucasz fajne materiały i nie jesteś debilem jakich tu wielu, ale to było żenujące i proszę nie rób tak więcej. Zbluzgaj, zbesztaj, okazuj pogardę, ale nie czepiaj się błędów ortograficznych jako sedno komentarza, to jest oznaką braku intelektu.

Salieri16000

2020-11-18, 02:23
Rebeliant napisał/a:

Czepianie się błędów bez konstruktywnej krytyki jest słabe. Przypomnę tylko, że też popełniasz błędy, zatem zalatuje hipokryzją.
Szanuję Cię Salieri, bo wrzucasz fajne materiały i nie jesteś debilem jakich tu wielu, ale to było żenujące i proszę nie rób tak więcej. Zbluzgaj, zbesztaj, okazuj pogardę, ale nie czepiaj się błędów ortograficznych jako sedno komentarza, to jest oznaką braku intelektu.



Przyznasz mi chyba, że tamten komentarz nie był górnolotny- zwłaszcza jeśli chodzi o r*chanie "tankisty". Zwróciłem uwagę na błędy, po one aż jebią po oczach- program je podkreśla, więc o korektę nie trudno, a jeśli nie podkreśla, to można sprawdzić pisownię w słowniku.

PS Jakiej oczekujesz "konstruktywnej krytyki", gdy zwracam komuś zwracam uwagę na błędy? Mam podlinkować odnośniki do słownika? No proszę Cię...

Rebeliant

2020-11-18, 07:45
Przyznam, Salieri, przyznam, ale czepianie się błędów ort. i gram. to w ch*j żenujące i od dekad mam niskie mniemanie o takich co tylko to potrafią innym wytykać :)

A tu jeszcze nieco hipokryzją zaleciało, wystarczy niedawne spięcie Twoje i Hala przypomnieć :)

Zbysław

2020-11-18, 08:02
Patrz jaki dałn

kr...........81

2020-11-18, 09:56
Kto się tym przejmuje jeszcze omijam wiadomości telewizja net starczy tego żałosnego biadolenia mam to już w h*ju