18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZaSwojePiję

2021-05-27, 07:46
mygyry napisał/a:

W ch*ju mam całych kibiców, ale idę o zakład, że angole robili syf i cwaniakowanie jak zwykle tyle, że tym razem się przeliczyli



Masz racje, tym razem anglicy szczali na flage Polski, a jeden frajer nawet chcial nasrac.
To sie kibice zebrali i wyzyli.
Lepiej tak niz na postronnej osobie.

Ci...........la

2021-05-27, 08:55
Szanuj polskich kiboli

Bandzior020

2021-05-27, 10:12
I do tego zawsze jakas tępa karyna musi nagrywać... Cos mnie nie dziwi taki zlepek przypadków

200kgnaklate

2021-05-27, 11:24
a my swoje! Lechia Gdańsk! Lechia Gdańsk!

Dobrze bracia, j***ć Angoli.
Tylko ruskie i niektóre kraje z Bałkanów mogą rywalizować z nami w chuligance. Au! Au!

Vegeta13

2021-05-27, 11:38
Zawsze i wszędzie lechia j***na bedzie

rteq

2021-05-27, 11:45
czym to było nagrywane? nokią 5110?

nujorker

2021-05-27, 12:09
Rozpie**olić cudze interesy, zdemolować mienie prywatne i publiczne z racji pojawienia się w mieście przedstawicieli innego plemienia. Jacy oni wspaniali, jacy męscy - takich prawdziwych patriotów lepszego sortu nam brakuje w kraju.... :facepalm:
A na poważnie to takie obrazki budzą we mnie gen ludobójcy...

mav

2021-05-27, 12:24
Kriski napisał/a:

Zapomniałeś wkleić



O nowa wersja graficzna , leci piwko za bardzo dobrą robotę :D

Asuritta

2021-05-27, 14:58
@Karamba_Polska

na taka flagę można srać to nie jest polska flaga ... Polska flaga nie ma napisów , nie ma wpisanego godła , ... tylko dwie barwy

arahiaa

2021-05-27, 15:12
Dla tych co jeszcze nie wiedzą Anglicy to najwięksi rasiści i chamy jakich spotkałem dla nich dobry żart to beknąć lub puścić bąka , tutaj na pewno była taka sytuacja zaczęli się awanturować, wyzywać bo w tym są najlepsi ,myśleli że nikt nie zareaguję no i kibice na pewno podeszli i nie po to żeby zapytać się ,,hello how are you'' :)

fabkwi

2021-05-27, 16:32
Przecież policja ma swoich tajniaków, swoje grupy operacyjne, które analizują i przewidują co i gdzie się może wydarzyć a tu się od dłuższego czasu w uliczkach gromadzi grupa debili i monitornig to widzi i zero reakcji ??? nagle nic nie widać, że to zamaskowani przestepcy?? dziwne bo ile razy czyta się, że miejski monitornig zauważył nawet błahe sprawy a tu taki mecz taka impreza taka mobilizacja i co? około 50 baranów zdemolowało lokal i pobili ludzi! Komendant niech się tłumaczy !! Chyba, że kibole mają wtyki w policji i dostali chwile na wybryki bo mnie już w policji nic nie zdziwi po przeczytaniu artykułu o go-go club, gdzie kierowali nimi policjanci.

gumbi3

2021-05-27, 19:14
j***ć te angielskie k***y.

Adae

2021-05-28, 15:06
Justynka99 napisał/a:

I wszyscy biali... Ciekawe jak to bydło rasistowscy debile wytłumaczą



Buahahaha co za dzban anglikow ze slowianami porownuje. To, ze babcia popuscila w czasie wojny nie wpisuje cie w ramy jednolitej grupy "biali".

Przy okazji, z tego co wiem (a wiem), fani Manchesteru przykozaczyli, przy okazji wczesniej obrazajac Polske. Na dobra sprawe, Polakow wystarczyloby 5 zeby zniszczyc cala ich reprezentacje.