18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha najbardziej ..

~McSadol • 2022-07-17, 12:55
love story ...


Wróciłam

2022-07-17, 21:35
KapejloneK napisał/a:

ch*ja byś zrobiła. Dostałabyś 2 razy w trąbę i chodziłabyś jak w zegarku



A co w domu stary matkę tłukł że wiesz piwniczaku ?

bardak

2022-07-17, 22:21
Wniosek dla Pań - nie brać Chińczyka za partnera. Można oblecieć wpie**ol.
Wniosek dla Panów - brać Chinkę za partnerkę, można strzelić plaskacza jak będzie niepokorna i rozejdzie się po kościach.

dżonyłojlker

2022-07-17, 22:27
Wróciłam napisał/a:

A co w domu stary matkę tłukł że wiesz piwniczaku ?



Wiadomo, czasem mu pomagałem, gdy był za bardzo naj***ny.

Kaszakisza

2022-07-17, 22:42
A mi jej nie żal. Dostała raz wpie**ol, ledwo co się pozbierała to pobiegła za chłopem, żeby dostać drugi raz. Debilka i tyle.

golu

2022-07-17, 23:17
trytodie napisał/a:

W takiej sytuacji, jak już mogła się pozbierać, zamiast samobójczej szarży, zadzwonić na policję. Gość będzie miał z takim białkiem przej***ne, podobnie jak oprawcy zwierząt. Niżej są tylko pedofile. Zrobią mu z dupska Hiroszimę.



to nie polska XD

moja stara

2022-07-18, 14:07
KapejloneK napisał/a:

ch*ja byś zrobiła. Dostałabyś 2 razy w trąbę i chodziłabyś jak w zegarku



już suka chodzi na smyczy, tylko chłop zostawil lapka włączonego i ja poj***ło. zaraz będzie masowana pięścią

Janiol

2022-07-18, 14:14
Jak to mój teść mawiał raz na jakiś czas trzeba babę zresetować

Ca...........ah

2022-07-18, 16:14
Arbitro napisał/a:

Jedyny, skuteczny lek na babskie histerie i borderline. Niestety, bo trzeba wcześniej upewnić się, że nie ma podsłuchu/kamerek i życzliwych świadków.
A prawda jest taka, że jak samicy pozwoli się wstać z parteru to zaczyna jej odpie**alać. :/



Ciebie chyba jeszcze w piwnicy trzymają . ile ty masz k***a lat głąbie ? dorośnij.

Ziebaj

2022-07-18, 16:50
Widocznie mial powód i chciał delikatnie pokore jej przywrócić. Do wesela sie zagoi. :-)

el...........ss

2022-07-18, 19:29
KapejloneK napisał/a:

ch*ja byś zrobiła. Dostałabyś 2 razy w trąbę i chodziłabyś jak w zegarku



Uwierz mi, można się zdziwić. Jak byś zobaczył, co 50 kilogramowe laski odpie**alają na treningach, to byś się obsrał. Zanim byś zamachnął się swoją tłustą łapą, to wyłapałbyś łokcia albo soczyste kolano na papę

dżonyłojlker

2022-07-18, 19:43
eliveruss napisał/a:

Uwierz mi, można się zdziwić. Jak byś zobaczył, co 50 kilogramowe laski odpie**alają na treningach, to byś się obsrał. Zanim byś zamachnął się swoją tłustą łapą, to wyłapałbyś łokcia albo soczyste kolano na papę



Wiem, wiem. Kiedyś już opisywałem sytuację - dziewczyna nie ważyła nawet 50kg, a uszarpałem się z nią... wysyłała mi sms-y, że chce się bzykać itd, a jak przyszło co do czego, to zaczęła histeryzować. Małe to takie, drobniutkie, a walczyło jak o życie. Choć regularnie ćwiczę, to naprawdę nie było lekko zedrzeć z niej rajtuzy i majtki. Jeszcze mnie kretynka później straszyła, że na policję pójdzie.

heidegreen

2022-07-19, 10:39
Swoją drogą, jakaś strasznie głupia c**a, zero instynktu przetrwania, zamiast od razu sp***alać, to ta na początku mu pyszczyła, a po pierwszym wpie**olu jeszcze za nim poleciała po dokładkę. Chyba od dawna po łbie dostaje, bo nie jarzy już jak przetrwać

Marian_Koniuszko

2022-07-20, 00:48
Skuteczną w 100% terapią, dla osób przejawiających zaburzenia typu "domowy ninja", jest kula w łeb i piach.