18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha bardziej

mygyry • 2018-04-21, 18:08
A muzułmański łobuz to już w ogóle na zabój.

Do tragedii doszło w Berlinie. Patrycja F. została zamordowana przez swojego męża Ahmeda T. Do zbrodni doszło na oczach dzieci. Kobieta miała 32 lata. Sprawę opisał portal TVP Info, a także niemiecka gazeta "B. Z.".
Tragedia rozegrała się w czwartek w dzielnicy Wedding. Służby dostały sygnał o godz. 20:30. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że wezwano ich do tego samego mieszkania, w którym przeprowadzano interwencję cztery godziny wcześniej.

Na miejscu ratownicy znaleźli 32-letnią Polkę, Patrycję F., leżącą w kałuży krwi. Miała liczne rany kłute. Całej sytuacji przypatrywały się dzieci. 11-letnia córka próbowała ratować mamę. Akcję ratowniczą podjęły też służby, ale życia kobiety nie udało się uratować

Śledczy zatrzymali męża kobiety, 39-letniego Ahmeda T. Cztery godziny przed zbrodnią miał grozić kobiecie nożem i mówić, że "wytnie jej mózg". Kiedy przybyła policja, mężczyzna uciekł. Ostatecznie trafił do aresztu, a dzieci zostały oddane pod opiekę Jugendamtu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, Patrycja F. chciała się rozwieść. Pochodząca z Nysy Polka, która była w związku z Ahmedem T. od 15 lat i przeszła na islam, chciała się rozstać ze swoim agresywnym partnerem. Ahmed T. miał wielokrotnie grozić swojej żonie, wobec czego często interweniowała policja.

krzyks_08.0

2018-04-21, 18:10
Nauczka dla kolejnych pasjonatek obcych kulturowo ku*asów.

TB303

2018-04-21, 18:10
Szczerze mówiąc, koło ch*ja mi to lata. Głupia k***a wzięła sobie chorego psychicznie przez koran ciapucha, to zapłaciła za swoje.

Di...........ar

2018-04-21, 18:15
Pisać, pisać, pisać. Wszędzie. Niech się idiotki ogarną co robią wiążąc się z ciapakami. Wiem, że wiele nie ma łatwo z krajanami, ale wielu krajan nie ma łatwo z babami. Mimo wszystko w jednej społeczności łatwiej o porozumienie.

D...........00

2018-04-21, 18:19
Egzotyczna przygoda k***a mać .Nie które polki mają gówno zamiast mózgu !

Noside

2018-04-21, 18:41
Win-win situation. Wieśniara z polen nie żyje, dzieci poszły w dobre ręce, a faceta się resocjalizuje w miesiąc i zapewni godne warunki, żeby nie musiał więcej myśleć o tej stresującej sytuacji. Heil Europa!

castagir

2018-04-21, 18:45
Bardzo dobrze! Zasłużyła sobie na to, za to, że wydała ciapackie nasienie na świat.

@Diar:
Pisanie i rozgłaszanie takich historii jest stratą czasu.
Od wielu lat wypływają takie historie na świat, a mimo to i tak tępe europejki nie przestają się wiązać z przybłędami ze wschodu.
Większość bab taka jest. Aby tylko wskoczyć na ch*ja egzotycznego.

~Velture

2018-04-21, 19:44
Ależ to było tolerancyjne :mom_please:

support3

2018-04-21, 19:45
Skoro przeszła na islam to jak jej chciał wyciąć mózg skoro go już nie miała WTF?

MakKfacz

2018-04-21, 20:31
Serio się przejmujecie jakąś obcą laską?

peterka84

2018-04-21, 21:30
I bardzo k***a dobrze!!! Z gównem się zadajesz to ścierwem się stajesz ;)

vonYanek

2018-04-21, 21:31
Na wybiórcza.pl pisali, że jest członkiem Hells Angels. "Był dawniej związany z klubem motocyklistów Hells Angels." Ahmed, członek Hellsów :D

sobekkk

2018-04-21, 21:42
jeśli sam pisałeś - browar (zresztą już postawiłem)
jeśli kopia - proszę o źródło

sir_Alex,
żal to mi dzieci ...
masz 11 lat
h*ja wiesz o świecie,
a twoja mamę zabił tata ....

ellsworth

2018-04-21, 22:15
matisadi napisał/a:

Nauczka dla kolejnych pasjonatek obcych kulturowo ku*asów.


No tak, bo przecież Polak nigdy swojej żony nie zabił. Ot taki np. ostatnio co nie dość że jej głowę uciał to jeszcze wydupcył w powietrze cały blok zabijając kilka innych osób. :idzwch*j: