18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ło kurwa

~Velture • 2019-06-09, 09:02
Ten uczuć jak idziesz sobie w nocy po warszawskiej pradze i zobaczysz stado dresów w bramie :amused:


Halman

2019-06-09, 09:05
porównywanie dresów do lwów (jedyne koty które akceptuję) to potwarz dla tych pięknych zwierząt...

Budrys2000

2019-06-09, 09:28
Marysia była lekko w szoku

;)

Nimr0d

2019-06-09, 10:39
Miałem podobną akcję jak musiałem dostarczyć paczkę do jakiejś starej kamienicy na Ślunsku. Klatki wejściowe były od strony przeciwnej względem drogi, zostawiłem auto idę za ta rudere a tam przy każdej klatce grupa kilku cyganów, na balkonach też pełno, wszyscy patrzą na mnie. Ja nawrotka do auta, schowałem w nim telefon, portfel i dopiero poszedłem szukać klienta.

Halman

2019-06-09, 10:54
Nimr0d napisał/a:

do jakiejś starej kamienicy na Ślunsku.... tam przy każdej klatce grupa kilku cyganów, na balkonach też pełno,.



No patrz pan.. a ja myślałem że na ślusku to hanysiarstwo siedzi...


chciało by się zaśpiewać w tym momencie; "Dziś prawdziwych cyganów... przepraszam, prawdziwych Hanysów już nie ma... :amused:

serenity

2019-06-09, 11:02
[quote=Ten uczuć jak idziesz sobie w nocy po warszawskiej pradze i zobaczysz stado dresów w bramie :amused: [/quote]

ale im się nie chce...........

htp

2019-06-09, 12:02
Nimr0d napisał/a:

Miałem podobną akcję jak musiałem dostarczyć paczkę do jakiejś starej kamienicy na Ślunsku. Klatki wejściowe były od strony przeciwnej względem drogi, zostawiłem auto idę za ta rudere a tam przy każdej klatce grupa kilku cyganów, na balkonach też pełno, wszyscy patrzą na mnie. Ja nawrotka do auta, schowałem w nim telefon, portfel i dopiero poszedłem szukać klienta.



Ja bym się bał, że mi wyczyszczą auto...

Kamitero

2019-06-10, 01:52
Typowy introwertyk, kiedy widzi kogoś znajomego na mieście