18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lizanie żaby

phrontch • 2020-12-29, 06:57
Da Silvie brakuje kobiety

outsidethebox86

2020-12-29, 10:26
Hehe może to jedna z tych produkujących DMT haha

Qunda

2020-12-29, 15:42
Debil. Pamiętam jak Mój pies, [*] wieczorem, nie wiedząc co to jest, złapał w pysk żabę ropuchę. Dostał takiego ślinotoku, że nie mógł oddychać, dusił się. Żaba, czy inne płazy chyba mają taką reakcje obronną. W ogóle to był weteran, stale coś u weterynarza.

xXx5226

2020-12-29, 16:51
Qunda napisał/a:

Debil. Pamiętam jak Mój pies, [*] wieczorem, nie wiedząc co to jest, złapał w pysk żabę ropuchę. Dostał takiego ślinotoku, że nie mógł oddychać, dusił się. Żaba, czy inne płazy chyba mają taką reakcje obronną. W ogóle to był weteran, stale coś u weterynarza.



Społeczności sadola z tego powodu jest bardzo wszystko jedno.

Gromm

2020-12-29, 17:23
Dziwne, że żaba się nie porzygała...

Seksiaczek

2020-12-29, 18:25
A mógł ją nadmuchać żeby pękła

ququa

2020-12-29, 18:34
Seksiaczek napisał/a:

A mógł ją nadmuchać żeby pękła



ewidentnie próbował nawet za minete sie zabrał

eh czego sie nie robi za pare peso

r061071

2020-12-29, 18:46
k***a znawcy przecież to ropucha

Nikt_nie

2020-12-29, 20:28
Żaba, Ropucha :/ dla większości widzę to jeden ch*j :P

dulek93

2020-12-30, 10:52
Pewna żonka wpadła na pomysł by swojemu mężowi kupić na urodziny zwierzątko. Chodziła po mieście, zwiedziła wiele zoologicznych sklepów, ale nie było nic co by się jej spodobało. Dotarła w końcu do ostatniego w mieście sklepu zoologicznego i mówi do pani sprzedawczyni zrezygnowana:
- Niech pani mi doradzi... Chodzę cały dzień za prezentem dla męża, chcę mu kupić zwierzątko i nic nie mogę znaleźć...
- Polecam pani żabę! Tylko 50 zł - odpowiada ekspedientka.
- 50 zł za żabę?! Czy pani oszalała?!
- Proszę pani! To nie jest zwykła żaba! Ona umie robić loda! Mężowi na pewno się spodoba!
Żona dała się namówić i kupiła żabę. Wróciła w końcu do domu, zastała męża w pokoju i złożyła mu życzenia i wręczyła żabę.
Minęła noc, żona budzi się i słyszy hałasy w kuchni. Poszła tam i zobaczyła że mąż i żaba siedzą przy książce kucharskiej i coś kombinują z garnkiem...
- Kochanie? - pyta żona - Co się dzieje?
- Jak żaba nauczy się gotować... Ty WYPIE*DALASZ!