18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lizanie rowa

T3RMINATOR • 2020-09-04, 17:02
Penetrowanie językiem oka saurona.


Pralpunkt

2020-09-04, 21:39
Jak wam dupeczka podczas masażu posmyra rowek to zmienicie zdanie..

trebles121

2020-09-04, 21:41
wez ty se znajdz zone k***a

Scoo

2020-09-04, 21:49
Ohydny czarny potwór, ha tfu k***a

help3r

2020-09-04, 22:04
Ale po ch*j takie cos na sadola dawac? Jakby ktos chcial ogladac lizanie rowa to sa od tego inne huby...

djpyza

2020-09-04, 23:02
Pralpunkt napisał/a:

Jak wam dupeczka podczas masażu posmyra rowek to zmienicie zdanie..



nasram na nią xd

PhantomMask

2020-09-04, 23:04
Pralpunkt napisał/a:

Jak wam dupeczka podczas masażu posmyra rowek to zmienicie zdanie..



To mówisz, że lubisz w dupę ale boisz się otwarcie do tego przyznać ?

Wojtass84

2020-09-04, 23:05
Sam bym się nie zastanawiał ani sekundy nad wylizaniem tej lasce. Przeczytałem wszystkie komentarze i nie rozumiem w czym tu problem. Te wszystkie głosy nastawione negatywnie, to osoby które nigdy nie próbowali tego typu, np. gry wstępnej. Wiadomo na misjonarza i ot to cała fantazja w dorobku łóżkowym :mrgreen:

kulawiec

2020-09-05, 01:29
Wojtass84 napisał/a:

Sam bym się nie zastanawiał ani sekundy nad wylizaniem tej lasce. Przeczytałem wszystkie komentarze i nie rozumiem w czym tu problem. Te wszystkie głosy nastawione negatywnie, to osoby które nigdy nie próbowali tego typu, np. gry wstępnej. Wiadomo na misjonarza i ot to cała fantazja w dorobku łóżkowym



Sugerujesz, że publiczne lizanie rowa nieznanej lasce to coś fajnego?

Może warto rozważyć zabieranie na imprezy zamiast prezerwatyw, tabletek na owsiki.

humalien

2020-09-05, 12:09
Silverface napisał/a:

Jak dla mnie, to to już jest naprawdę srogo poj***ne, by lizać komuś rowa, nie ogarniam tego...za stary już jestem na te gendery i te nowoczesne trendy...



lizanie rowa to nic nowego... zapytaj ojca

Cudak

2020-09-05, 12:22
Wojtass84 napisał/a:

Sam bym się nie zastanawiał ani sekundy nad wylizaniem tej lasce. Przeczytałem wszystkie komentarze i nie rozumiem w czym tu problem. Te wszystkie głosy nastawione negatywnie, to osoby które nigdy nie próbowali tego typu, np. gry wstępnej. Wiadomo na misjonarza i ot to cała fantazja w dorobku łóżkowym



Masz rację. To chyba bierze się ze złych doświadczeń. Albo sami są tak brudni, że brzydzą się ludzkiego ciała, albo ich partnerki/partnerzy potrafili nie widzieć prysznica przez dłuższy czas. Stąd owo przekonanie, że stopy bleee, dupa bleee, w ryju bleee i w ogóle wszystko jebie, tylko cycki fajne bo nie śmierdzą. Dla waszej wiadomości, czyste, zadbane, pachnące ciało to piękne ciało. I uwierzcie mi, że to sama przyjemność poczuć językiem każdy zakamarek pięknej kobiety. A tych przykrości, które zmieniły wasz pogląd, szczęśliwie nie miałem okazji doświadczyć. Pewnie dlatego, że nie r*chałem menelek i innych osiedlowych Dżesik

hiater

2020-09-05, 13:10
Spoko w domu z partnerką, ale co innego obcej babie na imprezie i to nawet nie na domówce a w jakimś syfiastym klubie

Coffey

2020-09-05, 14:35
Wojtass84 napisał/a:

Sam bym się nie zastanawiał ani sekundy nad wylizaniem tej lasce. Przeczytałem wszystkie komentarze i nie rozumiem w czym tu problem. Te wszystkie głosy nastawione negatywnie, to osoby które nigdy nie próbowali tego typu, np. gry wstępnej. Wiadomo na misjonarza i ot to cała fantazja w dorobku łóżkowym



Sugerujesz, że te śmieszne prawicze głosy zdziwienia mają jakikolwiek dorobek łóżkowy Z DRUGĄ OSOBĄ?
nie żartuj

Bejker

2020-09-05, 15:59
Czysta kobieta to nawet po 12 h imprezie nie jebie niczym.

Bullet991

2020-09-07, 01:06
Myslalem ze sie zesra h*ja a nie sadistic :oops: