18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lizanie Cipy w pożyczonym aucie

maxkulczyk • 2024-03-05, 20:06
Z dialogu wynika, że gość wali minetę w aucie należącym do nagrywającego .
Sprawca oferuje 100 Ghanijskich Cedi w zamian, aby dal mu dokończyć robotę :-D :banany:





psotny_fiutek

2024-03-05, 21:29


O ja pie**ole bleeeeee , uprasza sie autora na drugi raz wrzucać to do działu hard i fekalia !

baronturbina

2024-03-05, 21:44
100Cedi za HiV. Zupełnie niewygórowana cena.

SkoPio1

2024-03-05, 22:39
„Lizanie c**y”
„100 Ghanijskich Cedi”  
  

Wy, członkowie Goralenvolku, to bardzo kochacie Niemców i ich kretyński styl pisania?
:>

~Velture

2024-03-05, 22:52
baronturbina napisał/a:

100Cedi za HiV. Zupełnie niewygórowana cena.






KrwawyEric

2024-03-05, 23:05
Jest tutaj jakiś specjalista który potwierdzi czy od lizania c**y brudnej murzynki można dostać HIV? Pewnie tak, ale czekam na opienie ekspertów, gdyż jestem bardzo zaciekawiony co stało się później z dżentelmenem z tego wideo

smc

2024-03-05, 23:21
Można.
Uszkodzenie błony śluzowej pozwala na przeniesienie wirusa na nowego nosiciela. Oprócz tego jest HPV, które odpowiada za 90% przypadków raka macicy, oraz gardła i przełyku. Oczywiście cały wachlarza chorób wenerycznych, których nie będę tu wymieniała.
Jest to ekstremalne narażanie się na śmierć z powodu przypadkowych kontaktów seksualnych. Wystrzegajcie się tego za wszelką ceną.


Sadol uczy I bawi.

majeńka

2024-03-05, 23:37
Velture napisał/a:

100 Cedi to w przeliczeniu 31,15 Złoty

Tak ale pewnie możesz się tam nażreć za 1PLN, koszt usług podobnie niski, jak i cena budynku z błota lepionego gównem. Towary które można lokalnie zrobić są w takich krajach śmiesznie tanie.

Jarek_Wielki

2024-03-05, 23:51
KrwawyEric napisał/a:

Jest tutaj jakiś specjalista który potwierdzi czy od lizania c**y brudnej murzynki można dostać HIV? Pewnie tak, ale czekam na opienie ekspertów, gdyż jestem bardzo zaciekawiony co stało się później z dżentelmenem z tego wideo



Taki głupi od urodzenia jesteś czy lekcje brałeś? Brudną cipe murzynki widziałeś wolną od HIV? Czarne gówno bez sierści nazywasz "dżentelmenem"? Idź do zoo krewnych odwiedzić! Tfuuuuu!

baronturbina

2024-03-06, 00:12
smc napisał/a:

Można.
Uszkodzenie błony śluzowej pozwala na przeniesienie wirusa na nowego nosiciela. Oprócz tego jest HPV, które odpowiada za 90% przypadków raka macicy, oraz gardła i przełyku. Oczywiście cały wachlarza chorób wenerycznych, których nie będę tu wymieniała.
Jest to ekstremalne narażanie się na śmierć z powodu przypadkowych kontaktów seksualnych. Wystrzegajcie się tego za wszelką ceną.
Sadol uczy I bawi.


Madrego dobrze się czyta. Temat wyczerpałeś a jak ktoś nie zrozumie, to już nic nie pomoże.

SkoPio1 napisał/a:

„Lizanie c**y”
„100 Ghanijskich Cedi”  
Wy, członkowie Goralenvolku, to bardzo kochacie Niemców i ich kretyński styl pisania?



Wiem że wymagam od Ciebie wiele, ale poczytaj. Zgłębię Dąbrowskie pod jakim było zaborem? Normalnie napisał bym „baranie j***ny” Ale jestem już innym człowiekiem i z gównem się nie bije bo się pobrudzę.

spike2222

2024-03-06, 00:31
KrwawyEric napisał/a:

Jest tutaj jakiś specjalista który potwierdzi czy od lizania c**y brudnej murzynki można dostać HIV? Pewnie tak, ale czekam na opienie ekspertów, gdyż jestem bardzo zaciekawiony co stało się później z dżentelmenem z tego wideo



Nie da się. HIV to bardzo specyficzny wirus i wbrew ogólnej opini, baaaardzo ciężko go złapać. Nawet przez stosunek seksualna z osobą zakażoną, ryzyko zachorowania wynosi około 1%(chyba, że seks analny, wtedy rośnie do prawie 30%, ponieważ powstają obtarcia i jest zwiększone ryzyko)

Zabka_Pou

2024-03-06, 12:09
Że tak w tym miejscu zacytuję klasyka: "Sk***iałe szmaty oblepione spermą, syf i AIDS. Chorobotwórcze drobnoustroje gnieżdżące się w ich p*zdach. Syf i AIDS!!!" Utwór, mimo że wiekowy, to wciąż na czasie.