18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Litościwa dla bezdomnych psów...

Halman • 2022-01-23, 09:57

stare, dobrotliwe babsko zabierało z ulic Togliatti (rosja) bezdomne psy (bo zimno) i straciło
w którymś momencie rachubę (doliczono się blisko setki kundli na 40 metrach kwadratowych)...

Mzimu

2022-01-23, 15:58
Ludzie, którzy zbierają małe zwierzęta, chorują na takie schorzenie, nie pamiętam jak się nazywa.

Matka mojego kolegi zbierała "biedne" koty. Miała kilka lodówek dla kociego żarcia, które wszędzie się walało w otwartych i do połowy zużytych puszkach. j***ło kocim moczem, ciężko się było u niej w domu powstrzymać przed rzyganiem.

sard

2022-01-23, 17:08
Dobrze, że nie kotów bo dopiero by j***ło...

Heliar

2022-01-23, 17:43
Ale tam musi JEBAĆ

Halo

2022-01-23, 18:25
Ja bym je wysyłał do Chin w celu wiadomym, no jeszcze by trochę kasy wpadło :)

Juzwa

2022-01-23, 20:01
Wiesiek123 napisał/a:

Zasrane i zaszczane 40mkw



Czy zasrane to nie wiadomo, bo chyba nie jadły za dużo. Jeszcze nie było przypadku, żeby się z głodu zesrać.

dejwid092

2022-01-23, 22:12
Driver19cm napisał/a:

Wszystkie pchlarze do utylizacji
Tak samo powinno się robić np. z niepełnosprawnymi
Od razu przez komin i po temacie. Jedynie co to robi,
to pierdzi i tlen zabiera. A tak odciążenie dla społeczeństwa



Dorzuc do tego wszystkie dzieci które również tylko żrą,sraja i dra ryja oraz starych bo oni również dra p*zde i zajmuja miejsce u lekarza

silwerbalk

2022-01-24, 01:33
No i dla takich to tylko psychiatryk a jak to nie pomoże no to już tylko pan Adolf podawany dopotyloicznie ..... :hitler:
I do dołu razem z jej pupilkami

migracia

2022-01-24, 06:33
Rozjebie napisał/a:

Gdzieś czytałem, ze podobno taka patologiczna nadopiekuńczość u kobiet pojawia sie po silnym poczuciu straty (np. męża lub dziecka)
Może tylko to stado szczekających szczurków powstrzymuje ja od samobójstwa



Też o tym słyszałem. Tyle, że ja się spotkałem też z taką teorią, że ludzie na starość chcą jakby naprawić błędy z przeszłości i zaczynają się opiekować psami albo np.golebiami dokarmiając je.

sirmlcs

2022-01-24, 13:08
Ale by się fajnie kopało te zapchlone cosie :D