18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List od sąsiada.

gaznik • 2017-02-10, 15:14
Taki o to list znalazłem dziś w skrzynce na listy, dostałem go od sąsiada. (typowy pijaczek któremu wóda wyżarła mózg) strach się bać tylko kogo ? Policji czy świata przestępczego ?


nie ogarniam tego zdjęcia, stawiam i automatycznie się przekręca.

~DMT

2017-02-11, 13:01
Uroki mieszkania w bloku...

DrWhisky

2017-02-11, 13:05
k***a weź mu to oddaj i powiedz żeby napisał ponownie, albo niech mu psiapsiułki ze światka przestępczego pomogą haha, ja pie**ole, jakie cebulowe dno.

spiepszaj_dzbanie

2017-02-11, 13:19
Więc okradłeś jakiegoś starego leszcza, który sprzeda cię na pałach i za to będzie max szanowany na swojej melinie.
Poszczuje cię swoimi koleżkami spod sklepu, z którymi wspólnie szabrują osiedlową altanę śmietnikową.

Nieźle, możesz już zamknąć się w szafie na ubrania i nie wychodzić ze strachu.

Hochsztapler

2017-02-11, 13:30


Aż mi się przypomniała akcja z "podstawówkowych" lat, gdy się taki Janusz do nas co chwilę dopie**alał, że grając w piłkę na boisku robimy za duży hałas i on spać po pierwszej zmianie nie może (miał dom naprzeciwko boiska). Co chwilę mówił, że on za młodu w gangu był i może nam ze znajomymi wpie**ol spuścić (gość dobijający do 50. groził 10-14-latkom), bo taki z niego gangster. Rzeczywiście raz wpadł ze swoim gangiem...złożonym z grupki znanych na całym mieście spitusów z najobskurniejszego baru. (Tak, typ przyszedł z trzema Mirasami by zastraszyć grupkę dzieciaków). Zabrali nam piłkę, powyzywali jakimiś nieudolnymi wiązankami i jeden z nich zaczął się szarpać z jednym z nas. Zobaczył to przez okno jego brat (typ z trzeciej klasy zawodówki, typowy osiedlowy dres). Brat wpadł, wyj***ł prostego Mirasowi, kopa drugiemu i już więcej na boisku gangu nie zobaczyliśmy :krejzi:

Mors_Nigra

2017-02-11, 14:14
@up, tak, tak na pewno. Powiec prawdę, że to Ciebie szarpały mirasy, że żadnego brata nie było, a zamiast już na zawsze spokojnego "boiska", zostały Ci tylko blizny na psychice po tym co mirasy z najobskurniejszego baru w mieście zrobiły Ci tego dnia w piwnicy do której Cię zaciągneli...

tomek1491

2017-02-11, 14:30
Mordo, moje miasto, jak będą problemy odezwij się na PW :D Zobaczymy kto ma większe znajomości ;)

DrWhisky

2017-02-11, 14:38
tomek1491 napisał/a:

Mordo, moje miasto, jak będą problemy odezwij się na PW :D Zobaczymy kto ma większe znajomości ;)


Mordeczko, nie nazywaj miasta swoim miastem, bo nie jest twoje, jesteś k***a burmistrzem czy jakimś innym ch*jem?
Odezwę się na PW i zobaczymy.

rapidu

2017-02-11, 14:41
tomek1491 napisał/a:

Mordo, moje miasto, jak będą problemy odezwij się na PW :D Zobaczymy kto ma większe znajomości ;)



Stary, szkoda ortalionu giąć....

OxY

2017-02-11, 15:08
Wooooo kjerwa, dwie rodziny przemytników na krzyż w mieście a Ci będą się mierzyć między sobą. Załatwcie razem przemeblowanie mordy autorowi liściku i po sprawie a nie buchacie sami do siebie.
Prawda jest taka, że gdyby adresat listu byłby ćpunem i złodziejem to albo :
- psiarskie dawno na chacie + wniosek o ukaranie
- wpie**ol od lokalnych prawilniaków co sprawiedliwie rozdają ciosy.
Żaden szanowany się człowiek co zna nawet małych gangusów nie załatwia spraw w taki sposób. Dodatkowo jeśli ma jakieś przesłanki lub dowody niech zostawi to instytucji, która jest od egzekwowania prawa. Tyle w temacie napinacze, pewnie sami wrzucacie karteczki sąsiadom, że za głośno jebią swoje żony lub panienki.

sirmlcs

2017-02-11, 16:27
Może oddaj mu te puszki to będzie sztama



strachx

2017-02-11, 17:18
gaznik napisał/a:

fiattt czy tam fiutek nie wiem jak rodzice mówią do ciebie ale nie oceniaj mnie i tej sytuacji skoro nie znasz całej historii,
jesteś zwykłym petem.



no to może byś ją opowiedział

tomek1491

2017-02-11, 17:41
rapidu napisał/a:



Stary, szkoda ortalionu giąć....


Jestem mistrzem świata w skradaniu się w ortalionie.

TurboDymoMan

2017-02-11, 18:43
ciesz się typie, że Cie sąsiad na policje nie zgłosił. Ten list powinien być dla Ciebie przestrogą :tasak:

MarcinnnW

2017-02-12, 00:21
No to zadarłeś ze światem przestępczym kolego :-D

Vika

2017-02-12, 00:21
na tauzenie mamy sąsiadkę która ma niemałe zwidy, ostatnio podrzuciła kartę że mamy zabrać kamere z parapetu, - kamerą jest termometr :) Śpiewa w nocy i gada do niemców, a także wyzywa pobliskie bloki. Do wariatkowa jej nie chca zabrać ;/