18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lisek przyszedł po kurę

Pantilion • 2018-12-04, 10:19
Kara przyszła szybko :amused:


mesjans

2018-12-04, 18:06
Chodzi lisek koło drogi, nie ma ręki ani nogi.

dziobak90

2018-12-04, 20:18
Prawda jest taka, że lis wchodząc do kurnika najpierw zabija wszystkie sztuki, a później je stopniowo wynosi. Wszystkim wydaje się, że to głupie bydle bo zabija wszystkie, a zabiera jedną. Najczęściej wynika to z faktu, że ktoś go "nakrył" na "włamie". Jakby miał spokój to by spokojnie cały kurnik opędzlował, że śladu by nie zostało. Co nie zmienia faktu, że to j***ne szkodniki i rude k***y, do utylizacji. Roznoszą choroby, zabijają drób i mnożą się na potęgę. Na filmiku widać klasyczny, kultywowany od wielu pokoleń sposób na likwidację szkodników, piwo!

AlaksanderLukaszenka

2018-12-04, 21:27
Z wielką chęcią zobaczył bym filmiki jak takie pieski zajmują się jakimiś imigrantem.

WybrednyChuj

2018-12-05, 03:59
Liski liskami. Kiedyś upiorami polskich kurników były kuny. Mój RIP Dziadek robił na nie pułapki. W ch*j skuteczne. I za każdym razem, jak sie złapało to kurestwo, obdzierał szkodnika do połowy ciała ze skóry i wywieszał przy kurniku na tydzień, czasem dwa o ile to nie było lato. Efekt murowany. Zero kolejnych kun w owym kurniku. Co do materiału: facet ma świetnie wytresowane psy. Brawo on. Pewnie ma odrębne hasło na ciapatych do zagryzienia.

Golasnikoff

2018-12-05, 07:40
Biedny Donald. Wrocił z Brukseli kraj ratować a tu ch*j

Krak

2018-12-05, 10:42
nowynick napisał/a:



szczepione były, właściciel nie wygląda na hipstera tatusia co przeczytał w internetach, że....



Nie pitol, ja też uważam, ze nie powinno się szczepić wszystkich dzieci ale tylko te, które chcemy sobie zostawić :)

WOLFSGARD

2018-12-07, 17:47
psy do odstrzału

Cyjanek

2018-12-07, 20:46
pie**olone kundle i j***ny stary cap do odstrzału. Lisy też są potrzebne (polują na gryzonie, w tym szczury), też potrzebują pożywienia. Oby takim starym, niemyślącym k***om wj***ły się szczury i zaraziły ich dżumą.

dominator76

2019-05-02, 03:10
Chyba juz nie przyjdzie? Szkoda ze w Europie takich strażników nie ma!