18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lisek odwiedza żołnierza i zostawia prezent.

grudawwk • 2014-07-29, 20:10
Dobry cel :-D

5987389

2014-07-29, 22:58
Kocham lisy, browar w ciemno !
@edit dobre gówno, tego się spodziewałem tutaj :D

TomozTM87

2014-07-29, 23:13
lisek chytrusek... pewnie chciał zabrać, ale zapomniał że nie ma kciuków... :D

a tak serio serio, to są niezłe czyściochy. U mnie w ogrodzie (tak k***a jestem wsiokiem i mam ogród. Przynajmniej nie McDonald....) osiedliły się skubańce \, ale jak srają to idą kilkadziesiąt metrów od nory, kopią dołek i dopiero walą kupsztala...

buoba

2014-07-29, 23:26
one fox, one cup

eweli25

2014-07-29, 23:41
zesrał się ze strachu

SzaraEminencja

2014-07-30, 00:01
A mnie się wydaje, że to nie lis tylko cyweta przyniosła kawę z dostawą prosto do kubeczka

"Jednym z najbardziej cenionych przez koneserów gatunkiem kawy jest Kopi Luwak. Jagody z krzaków kawowych uprawianych na wyspach indonezyjskich zjadane są przez cywety, drapieżne zwierzęta z wyglądu przypominające koty, które gnieżdżą się na wysokich palmach. Pracownicy plantacji zbierają odchody cywet i wybierają z nich ziarna. Po oczyszczeniu i wyprażeniu, kawę przetwarza się w tradycyjny sposób.

Te dziko żyjące zwierzęta żywią się owocami kawy, które opadają na ziemię. Miąższ jagody jest przez nie trawiony, natomiast ziarno - po nadtrawieniu przez enzymy trawienne i lekkim sfermentowaniu - przechodzi przez przewód pokarmowy i jest wydalane. Dzięki rozpoczętemu procesowi trawienia lekko rozpuszczona skorupka, pozbawiona jest specyficznej goryczki. Z ziaren kawy, fermentowanych w ten sposób, uzyskuje się unikalny napar: gęsty prawie jak syrop, o bogatym aksamitnym smaku, wyrazistym aromacie oraz zdecydowaną nutą czekolady i karmelu."

pelepele

2014-07-30, 11:21
Mógł go zastrzelić :/