18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lisek i Orzełek.

DoubleTapMaster • 2017-03-07, 07:26
Najwidoczniej Lisek trafił na kogoś znacznie silniejszego, Orzełka.
A jak to w naturze bywa, jak inaczej miało się to skończyć?
(Spokojnie, wiem że ten Lis miał być przekąską dla Orła.)

Ahh, te "krzyki" Liska! :mrgreen:

:kjujik:


mygyry

2017-03-07, 07:57
Już widzę ból dupy ekologów, gdyby myśliwi odłożyli strzelby i hodowali sobie orły do regulacji liczby lisów :szydera:

mlekozklasa

2017-03-07, 09:22
Przyroda...

...ale w tym wypadku ten jastrząb na pewno sobie tego lisa nie upolował. Ptaki żyjące w naturze doskonale wiedzą jak sobie z takim lisem poradzić. Ten najwyraźniej dostał żywą przekąskę i nie ma bladego pojęcia co z nią zrobić. Przykre. ale to nie wina zwierząt, tylko ludzi, którzy zamiast mózgu mają ameby.


KlinikaAborcyjna

2017-03-07, 12:58
nie wiem czemu ale oczami wyobraźni widziałem przegraną walkę tomasz z newsweeka :kawa:

ro...........24

2017-03-07, 13:23
Już nie taki chytrusek rudy ch*jek

kokos_123

2017-03-07, 14:38
pewnie sobie z kurnikiem pomylił :D

Noside

2017-03-07, 19:42
Dlaczego ten orzeł pieje jak j***ny kogut? :amused:

waloos

2017-03-08, 00:24
Po ch*j ptakowi żyjącemu w niewoli (łańcuch na nodze, jakby ktoś nie widział) dawać żywy pokarm? Jak się wychował w niewoli, a skoro nie boi się ludzi to tak było, to i tak polować nie będzie potrafił.

Jakiś super wrażliwy nie jestem, ale zwyczajnie wk***iają mnie filmy które nagrywa się tylko po to, żeby zobaczyć jak cierpi inne zwierze. W naturze to co innego, bo tam najczęsciej ofiarą pada osobnik chory, słabszy albo mniej sprytniejszy. Tu nie ma tego mechanizmu a umiera ten którego wybrał człowiek.

natking

2017-03-08, 00:28
Wielki bociani ch*j w dupę temu orełowi

Sabajone

2017-03-08, 00:37
Chodzi lisek koło drogi nie ma ręki ani nogi :D

Taz

2017-03-08, 01:55
Najbardziej w takich filmikach śmieszy mnie ten głosik nagrywających/widzów. Taki piskliwy, dziewiczy, dziewczęcy choć chłopięcy :D Najlepsze jest też to, że na ulicy tacy najgłośniej krzyczą i się sapią, a w bezpośredniej konfrontacji kurczą sie do rozmiarów pryszcza na nosie 15latka :D
Niestety takie p*zdeczki są mocne tylko wtedy, gdy mają niezaprzeczalną przewagę (czyli np. w tej sytuacji - chłopiec homo sapiens vs młody lisek, który nie ma raczej żadnych szans). Kiedy sytuacja się odwraca, już nie raz słyszałem "mamoooo :( " :D Bo jak to mówią... sebixy szczekają, póki nie przyjadą psy :D i to się sprawdza ;)

BrainOsw

2017-03-08, 10:55
@rosolsky
a jakby cię nocą wciągneli do bramy i pomachali kosą to byś się rozpłakał i zesrał więc skończ pie**olić fajfusie

Hvsarz

2017-03-08, 11:28
Natura to natura. Ale obserwowanie tego na żywo z bliska i te śmiechy wskazują na zwykłego psychopatę.