18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lis który robi bałagan

_R...........s_ • 2021-12-19, 09:49
Jak nazywa się lis który robi bałagan?

spoiler




luxpiotr

2021-12-19, 10:25
Jak to jak? Rudy ch*j.

KrystekKrystek

2021-12-19, 11:08
Spoxi14pl napisał/a:

Morawiecki Pinokio



Mieliśmy 16 premierów w wolnej Polsce. Wskaż mi idioto jednego, który myślał o Polsce piastując ten urząd..
Jebnij sobie tatuaż na czole z pięciu i trzech gwiadek. Przynajmniej od razu będzie wiadomo, że mamy do czynienia ze zmanipulowanym...

Zapomniałem o Panu Olszewskim, ale jego te twoje pookrągłowe szury szybko obaliły.

saves

2021-12-19, 11:34
Tomasz Lis

Jesse.Pinkman

2021-12-19, 12:38
KrystekKrystek napisał/a:

Mieliśmy 16 premierów w wolnej Polsce. Wskaż mi idioto jednego, który myślał o Polsce piastując ten urząd..
Jebnij sobie tatuaż na czole z pięciu i trzech gwiadek. Przynajmniej od razu będzie wiadomo, że mamy do czynienia ze zmanipulowanym...
Zapomniałem o Panu Olszewskim, ale jego te twoje pookrągłowe szury szybko obaliły.


Mieliśmy szesnastu premierów ale żaden nie dorównuje do pięt Terminatorowi Morawieckiemu, który napie**alał się z komunistami :facepalm:

_R...........s_

2021-12-19, 13:27
Tak pie**olicie o polityce pod takim śmiesznym żartem.

Jeszcze się znalazł obrońca pinokia. Każda władza r*chała polaków, ale nikt tak nie wyr*chał jak r*cha pis jak to jeden Zbigniew lata temu powiedział.
A osiem gwiazd i kofę jak najbardziej, zawsze na propsie. To że się jebie polityków, nie znaczy że się jest fanem innych, ch*jostwo poprzednich rządów i polityków nie daje prawa obecnym do robienia gnoju.

A na rozluźnienie tematu żarcik:

Jakie są ulubione czipsy hydraulika?

spoiler


To tyle.

ciepson

2021-12-19, 14:12
@up
Nie lubię chipsów, wolę schabowe.

LubięFacetów

2021-12-19, 14:15
Słabe jak suchary Strasburgera w Familiadzie.

KonioBijca

2021-12-19, 14:43
Słabe, jak mój ku*as po trzech wytryskach w piździe twojej starej...

cesarz1982

2021-12-19, 14:45
Glupi ten co myśli, że za rządów PIS jest dobrze a jeszcze głupszy ten Ci myśli, że za PO byłoby lepiej :lol:


SuchyHarry

2021-12-19, 15:04
znałem to w takiej wersji: -Jak nazywa się bajka o niesfornym lisku, który ciągle miał w swoim pokoju bałagan? - Syf i Lis.

Ale ta też spoko 8-)

wilkoala

2021-12-19, 16:08
cesarz1982 napisał/a:

Glupi ten co myśli, że za rządów PIS jest dobrze a jeszcze głupszy ten Ci myśli, że za PO byłoby lepiej



Nie pie**ol, nigdy nie było większego raka niż PiS.
Przy nich złodzieje z PO wydają się wzorem uczciwości i kompetencji.

KrystekKrystek

2021-12-19, 18:08
_RottenFetus_ napisał/a:

Tak pie**olicie o polityce pod takim śmiesznym żartem.
Jeszcze się znalazł obrońca pinokia. Każda władza r*chała polaków, ale nikt tak nie wyr*chał jak r*cha pis jak to jeden Zbigniew lata temu powiedział.
A osiem gwiazd i kofę jak najbardziej, zawsze na propsie. To że się jebie polityków, nie znaczy że się jest fanem innych, ch*jostwo poprzednich rządów i polityków nie daje prawa obecnym do robienia gnoju.
A na rozluźnienie tematu żarcik:
Jakie są ulubione czipsy hydraulika?

To tyle.



Prawdopodobnie wziąłeś mnie za obrońcę pinokia, ale taki ch*j!
Mnie najzwyczajniej śmieszy ten cały hejt na pis, bo te k***a głąby od tych ośmiu gwiazd siedzieli cicho jak rządziła platforma obłudy.
I jednych i drugich bym chętnie rozjechał walcem.
A żart nawet nawet Panie sztrasburger

Olashenco

2021-12-19, 18:41
Tam są drzwi ---->