18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linii ciągłej malowanie - russian edition...

Halman • 2022-09-24, 14:39

wierchuszka przez dziesięciolecia zrobiła z rusków zapijaczonych imbecyli...

Lololoney

2022-09-24, 14:57
Imo bardzo słuszne podejście... W cywilizowanym kraju, na malowany odcinek drogi powinny być wypuszczane wpierw odpowiednie służby, które by takie "przeszkody" usunęły... Ludzie od malowania mają płacone za malowanie, a nie sprzątanie... Ja też bym nie chciał skrobać gnijącego truchła gdy teoretycznie to nie moja rola, nie mam do tego odpowiedniego sprzętu i czasu (jeśli został określony w umowie).

Dejdwazlote

2022-09-24, 15:05
Już taką akcję mieliśmy chyba w powiacie Limanowskim. Gość prosił o usunięcie zwierzaka z drogi ale każdy miał to w dupie no to pomalował i część. Potem był lament jak tak można, ale jak gnił tydzień to nikomu nie wadził.

Kidl3r

2022-09-24, 17:51
Po trupach do celu. Teraz to modne, wszyscy stosują...

wlazidup-Krzysztof

2022-09-24, 18:17
Rosjanie i Polacy byli dobrzy ludzie a potem przyszła komuna i zostały same Janusze

TylerPL

2022-09-24, 18:51
Kot Schrodingera - nie wiadomo czy był żywy czy martwy w momencie malowania pasów.

StiepanB

2022-09-24, 21:54
Lololoney napisał/a:

Imo bardzo słuszne podejście... W cywilizowanym kraju, na malowany odcinek drogi powinny być wypuszczane wpierw odpowiednie służby, które by takie "przeszkody" usunęły... Ludzie od malowania mają płacone za malowanie, a nie sprzątanie... Ja też bym nie chciał skrobać gnijącego truchła gdy teoretycznie to nie moja rola, nie mam do tego odpowiedniego sprzętu i czasu (jeśli został określony w umowie).



Nie przejmuj się to tylko halman. Gdyby ruscy zaj***li pedofila morderce on by zadawal pytania w stylu : "skad wiadomo, że dzieci go nie zachęcały? Skad wiadomo, że dzieci same sie nie zabiły, zgwałciły i zakopały w lesie?"

Nawet jakby ruscy wynaleźli lekarstwo na raka on na znak protesty twierdzilby, ze rak jest pożyteczny bo mogłoby być przeludnienie planety itd.

Nie warto na niego zwracać uwagi :D

Halman

2022-09-25, 07:36
StiepanB napisał/a:


Nie warto na niego zwracać uwagi


jak zostaniesz legendą sadola docenioną blisko milionem ośmiuset tysiącami piw to pogadamy jak równy z równym, na razie to jesteś tutaj tylko pierwotną formą życia...

neo001

2022-09-25, 22:59
Halman napisał/a:

jak zostaniesz legendą sadola docenioną blisko milionem ośmiuset tysiącami piw to pogadamy jak równy z równym, na razie to jesteś tutaj tylko pierwotną formą życia...



Żebyś się tymi piwami nie zachłysnął. Jesteś jedynie autorytetem we wrzucaniu filmików na sadola :D