18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Limo - Tłusty Bigos

Resterwers • 2013-02-25, 22:06
"Ostatnio stał się popularny pewien magik, my mamy swojego czarodzieja" - takimi słowami Abelard Giza (to ten ahmed z brodą) zapowiedział tą piosenkę :)


ratatata

2013-02-26, 18:11
monto
Tylko że to parodia kawałka Kalibra Plus i minus

Szulcu

2013-02-26, 19:57
aż włączyłem po tym oryginał, żeby sobie posłuchać ;d

adm912

2013-02-26, 20:08
Ej fani pfk... Na ch*j piszecie, że jesteście fanami pfk, jak to nawet nie jest przeróbka ich utworu, tylko grupy kaliber 44... ale co ja tam mogę wiedzieć...

Resterwers

2013-02-27, 21:07
Up ma rację, mówicie o fanach PFK chociaż to nie ich piosenka :D

Osobiście miałem okazję być na ich kabarecie (z programem w którym jest właśnie owa piosenka stąd ją też znałem i postanowiłem tutaj zamieścić) i śmiało mogę polecić. Bardzo fajna integracja z publicznością, nie tak jak inne kabarety, które sztywno trzymają się stałego scenariusza i odgrywają skecze zawsze tak samo. Tutaj każdy wygląda inaczej a artyści świetnie potrafią odnaleźć się w sytuacjach wymyślonych przez publiczność ;) Jeśli ktoś ma okazję zobaczyć ich na żywo to śmiało można kupić bilet za każde pieniądze.

kokroucz

2013-03-01, 17:30
@up zwykle trolle

Mizantrop

2013-03-12, 12:27
Leniwiec1 napisał/a:

Połowy k***a nie rozumiem, jakość mogłaby być lepsza...



A ile zrozumiesz z "Plus i Minus"? Przecież tam jest taki sam pomruk i buczenie.

Stiv-O

2013-10-23, 23:41
W końcu ktoś rozszyfrował te przesłanie....

:dead:

KorkyTaczer

2013-10-24, 00:12
Magik Magikiem sa lepsi i gorsi... ale jak widze tepakow zerujacych na czyjejs smierci to mi ich zal, glownej nie bedzie... ciekawe czy biliby brawo gdyby sie nabijal np z M. Dzeksona dzieciojebcy? ale gdziez by toz to wielka gwiazda byla... wiecie k***a co? tak samo bronili Maga zaraz po tych wydarzeniach. Ogolnie mam wyj***ne co kto r*chal i cpal za zycia i dokad trafil po jego zakonczeniu ale jak widze debila ktory nie potrafi wymyslec nic bardziej kreatywnego niz zmienienie kilku slow z oryginalu i jeszcze za to kase bierze i banda niedoj***nych debili bije mu brawo to k***a rece opadaja do kieszeni by noz otworzyc i cisnac nim jak "misiek" w Dino Baggio... w ogole po co ja sie produkuje ten typ bedzie "martwy" za kilka stand upow... a ty "drogi dodajacy" jestes jak ten standupowiec z ta roznica ze ty chcesz wirtualne browary a on namacalny hajs... nie wiem kto bardziej zalosny..
tak k***a mam raka dupy wiec zluzujcie... masc mi nie pomoze na takie guzy jak ten dodany.
pokoj