18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

limity UE

pumba • 2013-05-12, 09:11

O to jak unia europejska robi ludzi w ch*ja.

booore

2013-05-12, 10:27
A jak to wygląda w Stanach Zjednoczonych?

Glugsti

2013-05-12, 11:44
I weź tu rób biznes w tym kraju - produkujesz coś, chcesz robić to jak najlepiej, jak najwięcej sprzedawać produktu a to i tak źle i jeszcze grzywnę zapłacisz Ty - cały sęk w tym że pośrednio a nie bezpośrednio. Gdyby to było bezpośrednie to z dnia na dzień byłby strajki - i tak właśnie działa ten socjalistyczny j***ny ustrój. Mydli oczy, a potem się dziwić, że efekty są mizerne tego co robimy. Musimy wypie**olić z UE i stworzyć mocny kraj z silną gospodarką, tylko nie z tymi świniami z Wiejskiej.

el...........iz

2013-05-12, 11:44
tak to jest ojca nie ma dziecko jest !

Songo Master

2013-05-12, 11:47
" k***y j***ne i tak powiem "

nakimesis88

2013-05-12, 11:47
Zbyt dużo tego typu filmów - w takim tempie osiągniemy limit i dostaniemy kary finansowe.
A ten pan Farage wydaje się być bardzo mądrym człowiekiem, tak na marginesie. Polecam sobie pooglądać na YT jakieś filmy z jego udziałem, ponieważ mówi jak jest, Bruksela.

kiraftw

2013-05-12, 12:01
tak jest z cala zywnoscia caly czas sa limity, bo zywnosc ma byc droga--szczegolnie ta przetworzona, w ciagu kilkunatsu lat cena litra mleka w skupie poszla jakies kilkanascie groszy do gory niestety wyroby mlekopochodne skoczyly kilku krotnie, ale motyw z kupnem mleka od sasiadow mi sie podoba, tak jak z weglem mamy go b.duzo, ale nam sie go nie oplaca wydobywac wiec kopalnie sie zamyka, niemcy za to wegla maja 10 razy mniej niz my, ale im sie juz oplaca wydobywac ten wegiel, boje sie, ze za 25 lat naprawde nie bedzie niczego

siergiej_mce

2013-05-12, 12:11
Postawa bohatera filmu idealnie przedstawia nasze społeczeństwo: "A co mnie to obchodzi? nie jestem rolnikiem", jeszcze powinien dodać: "najwyżej wyjadę na zmywak do Albionu".

LICH0

2013-05-12, 12:17
Ale durnie i tak wolą sami siebie w ch*ja robić i mówić, że Unia jest cacy i wcale nie przypomina ZSRR...
A w TV pociskają gówno ile to zawdzięczamy obesranej UE.


vandamme1

2013-05-12, 12:21
i dlatego mamy w sklepach sery drozsze od szynki. kiedys to byloby nie do pomyslenia

St...........el

2013-05-12, 12:33
i to powinni puszczać dzieciom w przedszkolu. Nie czytanki o pedałach.