18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Likwidacja getta w Krakowie , koloryzowane

GeorgeHarvey1 • 2023-01-12, 19:17

Anię , to Izrael. Żydy vs Żydy

Manolito666

2023-01-12, 19:29
Chyba po raz pierwszy w życiu cieszy mnie jak psy kogoś pałują

T3RMINATOR

2023-01-12, 19:39
Żydy Żydom zgotowały ten los.

TENERE

2023-01-12, 19:39
ojoj co tam się stało się

edgar_89

2023-01-12, 19:40
Nie pamiętają jak do pieca wędrowali to teraz robią to samo i to jeszcze w swoim domu. Podludzie to debile.

donkapusta

2023-01-12, 19:41
k***a, kogo bym nie popierał w tym sporze to i tak nazwą mnie antysemitą.

Budrys2000

2023-01-12, 19:47
Dałbym ci piwo, ale nie wiem, czy mi się to opłaca. Co ja będę z tego miał?

;-)

0_rafiks_0

2023-01-12, 19:51
Gdyby polska polcja tak napiedalala, to juz mielibysmy ogloszony przez jakis gowno trybunal europejski stan wojenny w Polsce.

maxkulczyk

2023-01-12, 20:05
hahahaha i jeb pejsiastego przez japę pala :D cóż za cudowny widok :D

JohnMadafaka

2023-01-12, 20:17
To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.

Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.

Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.

skywalker75

2023-01-12, 21:11
JohnMadafaka napisał/a:

To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.
Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.
Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.



Żaden tam z ciebie antysyjonista zwykły świr schizofrenik

:roll:

panar3

2023-01-12, 21:22
JohnMadafaka napisał/a:

To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.
Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.
Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.



Bardzo słusznie. Na filmie faszystowska izraelska policja napie**ala ostatnich przedstawicieli semickiej linii żydów - mordowanych bestialsko przed i w czasie II WŚ. Ta hołota jest wściekła za to, że safardyjczycy protestują przeciwko zabijaniu Palestyny. Przypominam: obecni okupanci prawie wszystkich krajów świata to podszywani żydzi, ich język to jidisz nie starosemicki hebrajski, ich wiara to kabała. Na miejscu komentujących powyżej zacząłbym się napie**alać drewnianym chodakiem po łbie żeby beton z gównem upieczony promieniowaniem z telewizora odłupać. Może jeszcze przejrzycie na oczy, albo zobaczycie jak polińska policja będzie was napie**alać... nosz k***a!

mengele

2023-01-12, 21:23
Kurła, konie na sygnale!