18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Life's Too Short - School

Tuiq • 2012-12-27, 13:32
Lepiej nie ubliżać innym przez internet. Klip z show brytyjskiego komika Ricky'ego Gervais'a. Podstawa angielskiego wymagana.

Ratvi

2012-12-27, 13:40
O ku..a! Przypomniał mi się taki typek, którego nazywam Alien.. Obecnie chodzę do 3 klasy Gimnazjum i moja szkoła ma tzn. współpracę z inną warsztatami dla osób chorych umysłowo. Był taki dzień, że nasza szkoła występowała w domu kultury jak i Ci z warsztatów. Dobra występy występami - wchodzi tutaj grupka osob z tego warsztatu i z nimi jest właśnie ten Alien, co najlepsze ma głowę taką samą jak ten typek z powyższego filmu. Najlepsze jest to że po zakończeniu przedstawienia, "Alien" wyszedł na środek krzyknął "Pii" i obkręcił się.

Tera zapraszam do hejtu, z powodu iż chodzę do gimnazjum.

MojeAvi

2012-12-27, 14:17
hahaha jaki zwrot akcji, niczym chuk noris grając szachy kopami :D

Aro1

2012-12-27, 15:21
Ratvi tak serio to co niby twój KOMENTARZ wnosi do filmu? Nie żeby coś ,ale komentarz jest czymś co ma opisać post czy film ,a nie zawierać opowieści o ludziach z chorobami wrodzonymi i tym co odpie**alają.

ZiZU

2012-12-27, 15:25
Ratvi napisał/a:

O ku..a! Przypomniał mi się taki typek, którego nazywam Alien.. Obecnie chodzę do 3 klasy Gimnazjum i moja szkoła ma tzn. współpracę z inną warsztatami dla osób chorych umysłowo. Był taki dzień, że nasza szkoła występowała w domu kultury jak i Ci z warsztatów. Dobra występy występami - wchodzi tutaj grupka osob z tego warsztatu i z nimi jest właśnie ten Alien, co najlepsze ma głowę taką samą jak ten typek z powyższego filmu. Najlepsze jest to że po zakończeniu przedstawienia, "Alien" wyszedł na środek krzyknął "Pii" i obkręcił się.

Tera zapraszam do hejtu, z powodu iż chodzę do gimnazjum.



sp***alaj.
Chcesz opisywać swoje życiowe przeżycia to załóż sobie bloga, a jak chcesz o nich pisać tutaj to niech będą chociaż trochę sadystyczne, a przynajmniej śmieszne.

Co do filmiku: Grubas na wózku mógł być grzeczny w sieci, tym bardziej że sam jest kaleką.

JedzMojLagier

2012-12-28, 20:38
Ratvi napisał/a:

O ku..a! Przypomniał mi się taki typek, którego nazywam Alien.. Obecnie chodzę do 3 klasy Gimnazjum i moja szkoła ma tzn. współpracę z inną warsztatami dla osób chorych umysłowo. Był taki dzień, że nasza szkoła występowała w domu kultury jak i Ci z warsztatów. Dobra występy występami - wchodzi tutaj grupka osob z tego warsztatu i z nimi jest właśnie ten Alien, co najlepsze ma głowę taką samą jak ten typek z powyższego filmu. Najlepsze jest to że po zakończeniu przedstawienia, "Alien" wyszedł na środek krzyknął "Pii" i obkręcił się.

Tera zapraszam do hejtu, z powodu iż chodzę do gimnazjum.



Nie chce byc zlosliwy, z natury taki nie jestem ale :

- Data urodzenia: 03 Lut 1912 -> twoja data urodzenia
- 'Tera zapraszam do hejtu, z powodu iż chodzę do gimnazjum.' - przyznajesz ze jestes gimbusem takze na pewno nie jestes pelnoletni
- 2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Podanie nieprawdziwego wieku w celu uzyskania dostępu do działu dla dorosłych skutkuje blokadą konta.

dziekuje, dobranoc :amused:

mazur123

2012-12-29, 06:51
kiedys angielski humor byl spoko;3
|co to bylo?