18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lidl zimą w irlandii

~Sokole_Oko • 2018-03-02, 20:50
Co sie dzieje w Irlandii gdy sklepy sa 2 dni zamkniete z powodu najgorszej zimy od 1982 roku ?
Lidle same sie otwieraja :mrgreen:

Update :krejzi:
spoiler

CoJaTamKurwaWiem

2018-03-02, 21:11
Cos ty k***a zrobil...???
Wiesz ilu bedzie zawiedzonych, ze to nie w Polsce????
Ja pie**ole....

krzyks

2018-03-02, 21:50
Zielona wyspa... k***a :krejzi:

BigDaddyD

2018-03-02, 21:54
pie**olone, czarne i złodziejskie k***y.

Ba...........yk

2018-03-02, 22:19
Brudnoręcy bandyci. k***a, co jak co ale koparkę to jakiś inżynier musiał obsługiwać.

~Sokole_Oko

2018-03-02, 23:05
Wincy !
Chłopaki rozk***iły Lidla w miejscu gdzie było biuro...
Wyciagneli z niego sejf i rozpie**alali koparka




A tego samego dnia tak go miejscowe lemingi opie**olily :szydera:

silvsky

2018-03-02, 23:28
Oni teraz panikują jak spadło im śniegu lekko ponad kostkę?! hahaha gdyby jeszcze przyj***ło tak z -25 to bym miał z nich niezłą bekę. Teraz jak idę ulicą i widzę twarze angoli w ich agonii bo śnieg spadł to mnie rozwesela a co dopiero gdyby ich przymroziło, po ulicach spacerowaliby tylko Polacy, Ruscy, Litwini etc. Sąsiadowi wczoraj powiedziałem "Witaj w Polsce tak wygląda u nas początek zimy" i ten wymuszony uśmiech ehhh normalnie miodek :krejzi:

~Sokole_Oko

2018-03-02, 23:35
A ze mam po sasiedzku to tak wyglada teraz :krejzi:




I Koparka dla Sadola :amused:



silvsky napisał/a:

Oni teraz panikują jak spadło im śniegu lekko ponad kostkę?! hahaha gdyby jeszcze przyj***ło tak z -25 to bym miał z nich niezłą bekę. Teraz jak idę ulicą i widzę twarze angoli w ich agonii bo śnieg spadł to mnie rozwesela a co dopiero gdyby ich przymroziło, po ulicach spacerowaliby tylko Polacy, Ruscy, Litwini etc. Sąsiadowi wczoraj powiedziałem "Witaj w Polsce tak wygląda u nas początek zimy" i ten wymuszony uśmiech ehhh normalnie miodek :krejzi:



Twoje Sniegu po kostke...






tranzystor

2018-03-03, 00:08
Przecież te brudasy nie potrafiłyby obsługiwać koparki. I na pewno sami nie wpadli na ten pomysł.

Argeusz

2018-03-03, 01:23
Też bym kradł. W końcu jestem Polakiem.

~Velture

2018-03-03, 10:05
Coś ty najlepszego zrobił człowieku?
Pokazałeś, że poza polską na wymarzonych wyspach ludzie zachowują się jak bydło?
k***a mać jak loaloa i inne abraxusy to zobaczą to mózgi im się zagrzeją bo nie będą wiedzieli jak pocisnąć po "polaczkach cebulaczkach"...

Chłopie ty podzieliłeś przez zero!

jojoaction

2018-03-03, 12:31
spadł śnieg i cała Irlandia w dupie. Kraj który jest 100 lat za Polską a 200 lat za murzynami. Może was zaskoczę ale to w 80% procentach nie murzyni czy inni imigranci ale rodowici irole których rodziny od kilku pokoleń żyją tylko i wyłącznie z zasiłku.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-03, 12:56
k***a... nie ogarniam.
Znaczy się niby nie ogarniam ale jednak ogarniam.
Ktoś wziął koparkę i rozpie**olił Lidla i zaj***ł sejf i chciał ten sejf rozwalić koparką??
I to wszystko w cywilizowanej Irlandii?
No k***a szacunek dla pomysłodawcy, aż tak pie**olnięty jak on to nawet ja nie
jestem.
Pytanie... co czarni robią w Irlandii???

Komandosss

2018-03-03, 12:56
Ta koparka to taki WinRAR w RL :D

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-03, 12:58
Velture napisał/a:


k***a mać jak loaloa i inne abraxusy to zobaczą to mózgi im się zagrzeją bo nie będą wiedzieli jak pocisnąć po "polaczkach cebulaczkach"...



Spokojnie, napiszą, że "polactwo" w Irlandii ma przerwę na zmywaku i poszło do LIDLA po gratisy.