18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Licencja na WinRAR

staszkowy • 2012-11-04, 17:56


Tymczasem w siedzibie zarządu firmy zajmującej sie dystrybucją WinRARa

killerZeWsi

2012-11-04, 20:35
Jak już przedmówcy napisali - zamiast okradać autorów Winrara, lepiej po prostu używać darmowego, lepszego rozwiązania jakim jest 7Zip.

Filo1

2012-11-04, 21:19
@2xup
do smartphone-a można podłączyć myszkę tablet i telewizor ;p, Kwestia czy ten photoshop obsługuje tablet itp
mówię o androidzie nie wiem jak z iOS

Blazejekk

2012-11-04, 21:42
Kto bogatemu zabroni :D

Czajol3

2012-11-04, 22:09
co za biedaki - was pewno nie stać

stery_srh

2012-11-04, 23:25
A ja od czasu kiedy zacząłem pracować i zarabiać pieniądze, kupuję praktycznie każdą aplikację, z której korzystam. Albo takie, które mi się podobają - tu mowa głównie o grach.
Właśnie co do gier, to w sumie jest trochę zabawny temat, bo kupiłem ich łącznie już ponad 60 tytułów, a grałem dłużej niż godzinę, może w 10 z nich. Brak wolnego czasu. :-/
Trzeba doceniać twórców fajnych rzeczy, żeby mogli tworzyć kolejne.

QKLUX

2012-11-05, 00:04
@pisage: te akurat na tableta mam, a że w gratisie dostaję wersje na telefon, to owszem: korzystam. Czasami dostajesz pilnego maila z rysunkiem w Cad'zie do zatwierdzenia, wtedy docenisz czym jest komfort nienoszenia laptopa z zasilaczem, myszką, dyskiem zewnętrznym, generatorem prądu itp...
A powiedz mi dziecko, jak Ty korzystasz z tych programów?
I zapłaciłeś za nie? Bo Photoshop w wersji do używania na PC to koło 4 000 a CAD użyteczny (ze wszystkimi dodatkami) to drugie tyle...
A na padzie łatwiej je obsługiwać, ale dowiesz się tego jak na komunię takiego gadżeta dostaniesz.

ans83[Ż]

2012-11-05, 00:12
a jednak firmy nie mogą ot tak z darmola mieć winrara

DisHonoreD

2012-11-05, 00:30
Ja zrackowałem. Mam rozum wiec nie płace

capoeiramen

2012-11-05, 03:49
JarekBestia napisał/a:

Ja kupilem. stac mnie to płace


Gdyby nie ty, pewnie byśmy nie ujrzeli tego obrazka :-D

pisage

2012-11-05, 10:50
@QKLUX
dałeś świadectwo swojej kultury właśnie, ale nic to. AutoCad jest w wersji studenckiej, do ściągnięcia za darmo.
Photoshop ma wersje czasowe. Nie jestem grafikiem i 30 dni na zrobienie jakiejś poważniejszej przeróbki zdjęć w zupełności mi wystarczy.
Tabletu nie zamierzam używać. Tak samo jak laptopa. Do pracy mam normalny komputer z dużą, komfortową klawiaturą i precyzyjną myszką. Do tego monitor CRT i wszystkie szczegóły świetnie widzę.
Poza tym jak ktoś ma do mnie interes, to niestety musi poczekać. Cenię swój czas i nie zamierzam marnować go na wpatrywanie się w bazgroły na ekranie 10".

pakicito

2012-11-05, 14:37
Cytat:

Zgadzam się z przedmówcami za aplikację godną należy zapłacić autorowi/firmie
Sam kupiłem kilka oryg aplikacji np:
Windows 7 - kupiłem bo warto, system jest godny żeby zapłacić Microsoftowi bo odwalili kawał dobrej roboty.
Fallout 3 - kupiłem bo gra warta jest każdej złotówki
Mass effect 1-3 - wszystkie 3 kupiłem bo twórcy na to zasługują - kawał dobrej roboty
WinAce - bardzo dobra aplikacja, warto wesprzeć twórców.


widać kto wygrał kumulację w totka

smiechlem

2012-11-05, 19:47
Pobrałem mass effecta 1, kupiłem

Pobrałem mass effecta 2, kupiłem

Pobrałem mass effecta 3, jutro mają mi naprawić monitor