18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Licealna imprezka w Brazylii

phrontch • 2018-03-20, 22:47
16-letni uczniowie w liceum w Manaus zrobili ciekawą choreografię na jakąś szkolną imprezę. :banany:



Po tym, jak filmik wyciekł, dyrektor liceum stracił pracę

czarnykun

2018-03-21, 13:39
Młodego jak zerwało nagle, pewnie do kibla nachy czyścić z nabiału poleciał.

Nihilista

2018-03-21, 16:06
nowynick napisał/a:

no rzeczywiście, jakby żadna dziewczyna się o Was nie ocierała. Ja pamiętam doskonale kilka 18stek, na których bywały młodsze siostry i kręciły dupami równie zawodowo. No i przeciętna 16stka to zazwyczaj ma za sobą pierwszy raz od roku/dwóch...


Seks nie jest dla dzieci. Nie żałuję im przyjemności, chodzi o j***ne konsekwencje, a raczej o konsekwencje j***nia. Miałem przyjaciółkę, która w ósmej klasie urodziła. Oczywiście uważali..

Putikonto

2018-03-21, 17:28
i tak kazde pójdzie pod maczete. niech się r*chają brudasy, nic innego im nie zostało

Rinko

2018-03-21, 17:38
- Jaime, obudź się!

Syn w odpowiedzi:

- Nie chcę wstawać, tato.

Poirytowany ojciec:

- Wstawaj, musisz iść do szkoły!

Jaime na to:

- Nie chcę iść do szkoły.

- Dlaczego? - pyta ojciec.

- Są trzy powody ku temu - stwierdził Jaime.

- Po pierwsze, bo tam jest potwornie nudno;

- po drugie, bo mi dzieciaki dokuczają,

- a wreszcie po trzecie, bo nienawidzę szkoły.

Na to ojciec:

- To ja ci podam trzy powody, dla których powinieneś pójść do szkoły.

- Po pierwsze, bo to jest twój obowiązek;

- Po drugie, bo masz czterdzieści piec lat;

- I po trzecie, ponieważ jesteś dyrektorem szkoły.

tranzystor

2018-03-21, 18:15
cuurniprime napisał/a:


I dlatego z całego serca dziękuję Bogu za twoją córkę :mrgreen:




Upewnij się, czy to nie twoja siostra, bo ja nie mam córki.

konował

2018-03-21, 19:41
Czemu te pie**olone małpy muszą tak drzeć tą k***a mordę?

PanAndrzej666

2018-03-21, 21:46
no zwierzęta jak się nie mordują to kurewskie zabawy w szkole

Piotru70

2018-03-21, 22:38
100Burned napisał/a:

Upy

To, że znaczna część nastoletnich szmat zrywa gwint na piździe poniżej 16 roku życia to nie znaczy, że jest to normalne.

Z jednej strony gonicie pedofili a z drugiej strony sami się pod tym podpisujecie.

To, że k***iszcze lat 16 wygląda na dojrzałe to nie jest żaden argument. Niektóre patologiczne 13 latki też tak wyglądają. Prawo w Polsce umożliwiające r*chanie do 15 roku życia jest poj***ne. Co we łbie ma 15 letni człowiek? Gówno wielkie.

Kto chciałby żonę, która zaraz po lekcji przyry opie**alała knotka koleżce z klasy, albo co gorsza jakiemuś zwyrolowi z zawodówki co podjechał pod szkołę tuningowanym cinkłaczento?



Co cie obchodzi kto komu gałę opie**ala? Seks to tak samo naturalna rzecz jak sranie czy gadanie, co do którego też powinien być minimalny próg wiekowy bo wielu ludzi strasznie pie**oli.

100Burned

2018-03-22, 09:09
Piotru70 napisał/a:



Co cie obchodzi kto komu gałę opie**ala? Seks to tak samo naturalna rzecz jak sranie czy gadanie, co do którego też powinien być minimalny próg wiekowy bo wielu ludzi strasznie pie**oli.



Seks jest naturalny i normalny jeśli uprawiają go dorośli, odpowiedzialni ludzie.

Poza tym brzydzę się nieletnimi worami na spermę. Wiek nastu lat to dobry wiek na odkrywanie swoich pasji, może nawet przeżycie ,,młodzieńczej miłości" ale nie na j***nie, zupełnie wolne, pozbawione jakichkolwiek głębszych emocji.

Sorry ale jeśli bardzo młoda dziewczyna nie widzi w zbliżeniu nic głębszego ponad odczuwanie ch*ja w cipie, dupie i ryju to z niej nie będzie wartościowej kobiety. Może wydawać się w porządku, ale będzie zdradzać swojego partnera- przecież od małego dla niej seks to tylko sport.


Jeszcze jedno. Te miłości to trochę idylla, póki śmierć was nie rozłączy i inne takie. Fajnie jest wierzyć w miłości na zawsze, bo wtedy człowiek czuje się bezpieczniejszy, szczęśliwszy. Dorosłej, doświadczonej osobie z uwagi na wszechobecne zgorszenie, spłycenie pewnych sfer życia coraz trudniej w to uwierzyć. j***nie jest przecież teraz wszędzie, w filmach, muzyce, k***a reklamach, stronach z memami (patrz jbzd), powstają apki żeby do maksimum uprościć możliwość skojarzenia samca z samicą i kopulację (bo przecież prawdziwym seksem tego nazwać nie można).

Jeszcze raz edytuję bo noo kuuuurwa;

https://www.sadistic.pl/bo-dobry-sponsor-to-podstawa-vt470596.htm

Wystarczy, że poklikam na ślepo przez kilka sekund, otwieram oczy i widzę aluzje do r*chania. Zawsze k***a i wszędzie. Nawet w motorsporcie. MOTORSPORCIE k***a. Nawet na fb, który z uwagi na dzieci powinien być od tego wolny. Dawniej sprawy łóżkowe to był temat tabu, zarezerwowany tylko dla partnera/ partnerki z którą zamierzało się zostać. Dzisiaj jakiś j***ny małpi gaj.

Zatem ci młodzi, którzy jeszcze na kimś się nie zawiedli, którym jeszcze życie nie wpie**oliło chociaż przez jakiś czas powinni wierzyć w pewne wartości i z nich korzystać. Póki jest na to czas.

Jeśli młodzi zupełnie to olewają i zwracają uwagę tylko na to kto się jak r*cha to w dorosłym życiu są skazani na cynizm, prawdziwą samotność (j***nie 3 razy w tygodniu, każde z innym szlaufem nie rozwiązuje problemu samotności) i bardzo, bardzo płytkie myślenie.

Teraz czaisz dlaczego dzieci nie powinny się j***ć?