18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Libertarianin ora

Kuriki • 2015-03-30, 19:54
No hej 8-)
W celu spowodowania bólu dupy u lewaków, prawaków i reszty tego ścierwa wrzuciłem ten oto film. Libertarianin odpowiada na lewacko-poj***ne pie**olamento. Enjoy :gmoch:



Proszę o w miarę konstruktywne komentarze. Oczywiście prośba ta jest rzucona do tych ogarniętych użyszkodników :wyj***ne:


PS
Pytanie mam do modów i innych znających się na temacie funkcjonowania forum. Jak zrobić spoiler? Tzn jakim kodem? Szukałem w faq i innym forumowych pomocniczych tematach ale nie znalazłem, a kod do którego mnie inne forum przyzwyczaiło (czyli [spoiler][/spoiler] ) nie działa :emo:

el...........wy

2015-03-30, 20:51
O Stefan Moleniu, ale to nie na sadola z takimi rzeczami, bo zaraz ci zarzucą, że słuchasz jakiś libertariańskich łysoli z Kanady zamiast rodzimych myślicieli pokroju Mariana Kowalskiego.
Później obczaje, ale póki co warto przypomnieć, że wyszła dziś nowa audycja z cyklu "co mi daje raka".

Kuriki

2015-03-30, 22:49
elBiaauawy napisał/a:

O Stefan Moleniu, ale to nie na sadola z takimi rzeczami, bo zaraz ci zarzucą, że słuchasz jakiś libertariańskich łysoli z Kanady zamiast rodzimych myślicieli pokroju Mariana Kowalskiego


Jeden łysy i drugi łysy to może we łbach jakieś przyjemne skojarzenia powstaną i posłuchają. No ale z drugiej strony Marian jest przeciw obcym językom więc tu się problem pojawia bo jego fani mogą nie ogarnąć :-P

elBiaauawy napisał/a:

Później obczaje, ale póki co warto przypomnieć, że wyszła dziś nowa audycja z cyklu "co mi daje raka".


No, zastanawiałem się czy ten odcinek najnowszy wrzucić ale doszedłem do wniosku, że już jeden libertariański głos na dziś ludziom wystarczy :-P

Grzegorz.C

2015-03-30, 23:16
Cmok.. libertariusz orze jak może 8-)