18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leżący napastnik

phrontch • 2019-10-12, 10:30
Na Avenida Torquato Tapajos w Manaus bandyta próbował obrabować kobietę. Napad się nie udał, a jak się zakończył, widać poniżej




SZ...........GU

2019-10-12, 11:43
Z jednej strony, włos się jeży. Człowiek zlinczowany, okaleczony, połamany, cierpi... Z drugiej strony jak pomyślę, że ta łajza bez skrupułów wali ci z giwery albo chlasta nożem za telefon komórkowy kogokolwiek, faceta, kobietę, dzieciaka, to bym go ch*ja z ciuchów obdarł o 10 kg soli drogowej wysypał

otomin

2019-10-12, 12:37
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

Z jednej strony, włos się jeży. Człowiek zlinczowany, okaleczony, połamany, cierpi... Z drugiej strony jak pomyślę, że ta łajza bez skrupułów wali ci z giwery albo chlasta nożem za telefon komórkowy kogokolwiek, faceta, kobietę, dzieciaka, to bym go ch*ja z ciuchów obdarł o 10 kg soli drogowej wysypał



Kolego on jest smieciem, więc nie lituj się nad śmieciami. W końcu mamy być eko

Tr...........ty

2019-10-12, 12:56
phrontch napisał/a:

Na Avenida Torquato Tapajos w Manaus bandyta próbował obrabować kobietę. Napad się nie udał, a jak się zakończył, widać poniżej



Szkoda, że ludność tak skutecznie nie walczy z gangami dokonującymi napadów, egzekucji.

Wiewór

2019-10-12, 15:27
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

Z jednej strony, włos się jeży. Człowiek zlinczowany, okaleczony, połamany, cierpi... Z drugiej strony jak pomyślę, że ta łajza bez skrupułów wali ci z giwery albo chlasta nożem za telefon komórkowy kogokolwiek, faceta, kobietę, dzieciaka, to bym go ch*ja z ciuchów obdarł o 10 kg soli drogowej wysypał



Prawa człowieka jak sama nazwa wskazuje sa dla ludzi. Jeśli taki człowiek napada w barbarzynski sposób na innego człowieka to jest potworem i traci wtedy ochrone z tytułu bycia człowiekiem. Mógł myśleć wcześniej. Teraz niech zdycha w rynsztoku z innymi śmieciami.

fieryangel

2019-10-12, 15:30
Wciąż się dziwię, że tam jeszce ktoś ma odwagę być złodziejem...

saves

2019-10-12, 16:16
Zmęczył się napadem i odpoczywa.
PS. Mogą ich chlastać, palić, strzelać... Oni nie maja skrupułów względem swych ofiar. Ileż tu było filmów, gdy ludzie ginęli, bo nie chcieli oddać komórki czy portfela.

Rozjebie

2019-10-12, 16:40
Nigdy mi takich nie zal. Typ miał wybór: na swoja działkę cracku/ heroiny uczciwie zapracować, albo nieuczciwie skrzywdzić drugiego człowieka i pozbawić go jego własności. Jeśli wybiera druga opcje, to jest j***nym leniwym menelem, dla którego odpowiednia kara jest prymitywna: ból fizyczny/ zamkniecie w lochu/ ograniczenie jedzenia, wody

Andrzejas

2019-10-13, 01:25
Wiewór napisał/a:

Prawa człowieka jak sama nazwa wskazuje sa dla ludzi. (...).



Cały dzień pamiętam, żeby się zalogować jak wrócę do domu i postawić Ci piwo!

venez77

2019-10-13, 02:20
W 17. sekundzie słychać, jak mówi: Daj mu soczku...

GINKO

2019-10-15, 18:23
Myślałem że będą na niego szczali.