18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewoskręt w Rosji

~LegendarnyZiom • 2017-05-16, 18:02
Dawaj Ivan, teraz! :szczerbaty:


Mathek

2017-05-16, 22:27
No lepiej mu zaj***ć nie mógł.

Swirek86

2017-05-16, 22:36
j***niutka cierpliwie czekała, żeby w idealnym momencie wjechać w cyklistę, i jeszcze ta łada :D Dobre combo :)

Adisko

2017-05-17, 23:04
hrryry napisał/a:

Wyglądało zupełnie tak, jakby rowerzysta* miał skręcać - najpierw jechał pasem do skrętu w prawo, a później przeciął (wbrew przepisom) powierzchnię wyłączoną z ruchu. Wina ewidentnie po stronie rowerzysty**.
______________________________________________________________________________________________________

*Pedalarz.
**Pedalarza.



Przez takich ku*asiarzy jak ty są później korki. Ja jadąc na mojej dość wolnej 125-tce sam zjeżdzam na pas dla skręcających gdy widzę, że za mną jadą jakieś samochody. Ja jadę spokojne 70, one śmigną sobie dalej i znowu mogę bez pośpiechu delektować jazdą. Wina skręcającego mimo wszystko

chetek

2017-05-18, 19:48
Tak to jest - jedziesz pasem do skrętu, tuż przy osi, żeby zrobić miejsce wyprzedzającym pojazdom - twoja wina, nie przestrzegasz przepisów. Jedziesz pasem do jazdy na wprost - jesteś ch*jem, utrudniasz innym ruch, przecież mógłbyś zjechać ciut na prawy pas.

Inna sprawa, że w tym wypadku osobiście zjechałbym z powrotem na pas do jazdy na wprost po minięciu mnie przez ostatni pojazd, a już na pewno przed ciągłą linią. Za dużo pojazdów ze wszystkich stron, żeby dawać choć trochę mylne sygnały.

Jeszcze inna sprawa, że babka i tak by w niego wyj***ła i to bez względu na to, czy jechałby pasem do jazdy na wprost, czy też skręciłby w prawo na skrzyżowaniu. Kierowczyni popisała się po prostu beznadziejnym oszacowaniem prędkości i odległości kolarza. A w zasadzie to wyglądało tak, jakby dla niej rowerzysta nagle zniknął. :o

bzyk1357

2017-05-27, 05:29
Wk***iają mnie rowerzyści, ale niestety tutaj wina nie leży po jego stronie. Gościu w samochodzie ma obowiązek przepuścić wszystkich jadących po pasie ruchu, który chce "przeciąć". Nawet jeśli rowerzysta jechałby pod prąd to kierowca w samochodzie i tak powinien go przepuścić. Jeżeli wezwali policję to mandat dostanie i jeden i drugi, ale winnym będzie kierowca samochodu. (nie wiem czy takie same przepisy obowiązują w Rosji) :)