18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewak vs. Tomasz Sommer

chemik600 • 2013-06-01, 09:05
Rozmowa między innymi o pierwszym w historii sondażu, który daje KNP 5% i wejście do Sejmu.


P.S. A więc ta słynna i wyśmiewana"gimbaza" chyba już jednak dorasta i dojrzewa :)
Edit: Link do orginału na jewtubie /watch?v=o76rlXLzFu8

Koniec Świata

2013-06-01, 09:47
5% to taki wynik, że prawie będzie rządził Polską. :lol:

oc...........an

2013-06-01, 15:01
Szczerze mówiąc bardziej na lewaka brzmiał mi Sommer niż Szumlewicz. KNP nawet z 7% gówno zmieni, a wzrost popularności mają dlatego, że wielu ludzi tak przejechało się na PO, że teraz drastycznie zmieniają poglądy. Z tego co Sommer mówił, stwierdzam, że KNP to nie jest dobra partia - każda statystyka jest błędna, wszystko rozwiązują za pomocą podatków, wg nich umowy śmieciowe są dobre ( :roll: ), a radykalne decyzje chcą podejmować samodzielnie. ch*jowa partia, z idiotą, który już nie raz udowodnił, że nie pasuje do polityki. No ale mamy demokrację, więc jeśli większość chce go w rządzie, to się dostosuję, a mówiąc "dostosuję" mam na myśli wyjazd z kraju ;)

kulwon przez f

2013-06-01, 15:45
o k***a, naczelny przyglup sadistica (dodajmy 27 lat) i lebek z leninem w awatarze, kto nastepny chce opie**olic knage k***inkowi?

LICH0

2013-06-01, 22:49
kulwon przez f napisał/a:

o k***a, naczelny przyglup sadistica (dodajmy 27 lat) i lebek z leninem w awatarze, kto nastepny chce opie**olic knage k***inkowi?




To, że Ty to praktykujesz nie znaczy, że każdy takie jest.
Nie ocenia innych swoją miarą.

Korwin na prezydenta.