18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewactwo na 100%

sadsadol • 2020-04-14, 20:48
Co jest gorsze: Trump czy Covid-19?



Według nowojorczyków lepiej jakby milion osób umarło na koronawirusa niż jakby Trump miał znowu wygrać...

mygyry

2020-04-14, 20:50
Co ten TVN znaczy się CNN zrobił z ludźmi...

poligon6

2020-04-14, 21:11
Pytania zadają lewakom i podludziom.

za...........zh

2020-04-14, 21:12
mygyry napisał/a:

Co ten TVN znaczy się CNN zrobił z ludźmi...



a to nie jedno i to samo gówno?

gieie

2020-04-14, 21:32
Cyt:
"Według nowojorczyków lepiej jakby milion osób umarło na koronawirusa niż jakby Trump miał znowu wygrać..."
No i zanosi się na to, że umrze, co do Trumpa, to nie wiem.

petru23

2020-04-14, 21:51
I dobrze, niech umieraja

YoogiGoogi

2020-04-14, 22:00
Zawsze mam nadzieję, że te filmy to fake. Niestety patrząc na sytuację polityczną w Polsce, u nas nie jest wcale lepiej.

silwerbalk

2020-04-14, 22:17
Bo ludzie w większości to j***ni idioci i nie umią sami myśleć... Jak zapoda info takie CNN albo TVP to na bank 100% prawda bez ściemy albo autorytet.... k***a autorytet od czego? Albo znakomity aktor. Może i aktor znakomity ale dzban jak ch*j..... Ale on powiedzał że trump to biały faszysta i napewno tak jest w 100% :roll: ludzie wyciągnijcie głowy z dupy i urzywajcie ich do czasu do czasu bo potem mamy takie kwiatki

mygyry

2020-04-14, 22:42
zaszh napisał/a:

a to nie jedno i to samo gówno?



Strach już tu jakiś ciut bardziej skomplikowany sarkazm lub ironię zarzucić, bo 3/4 nie zrozumie...

Adae

2020-04-14, 23:43
silwerbalk napisał/a:

Bo ludzie w większości to j***ni idioci i nie umią sami myśleć... Jak zapoda info takie CNN albo TVP to na bank 100% prawda bez ściemy albo autorytet.... k***a autorytet od czego? Albo znakomity aktor. Może i aktor znakomity ale dzban jak ch*j..... Ale on powiedzał że trump to biały faszysta i napewno tak jest w 100% ludzie wyciągnijcie głowy z dupy i urzywajcie ich do czasu do czasu bo potem mamy takie kwiatki



Hmmm... coś w tym twoim sparowaniu nie pasuje. TVP to bardziej FOX News, CNN jest wiernie kopiowany przez emitowany u nas TVN.

Jednowymiarowe spojrzenie na świat jest błogosławieństwem ludzi przeciętnych, niewiedza ludzi głupich, świadomość ludzi inteligentnych.


vass

2020-04-14, 23:58
Ja też bym poświęcił w Polsce milion katolików, aby kurdupel z przydupasmi się zarazili i tego nie przeżyli. Była by kumulacja :)

OpenStreetMaps

2020-04-15, 00:39
Trzeba by Polakom zadać podobne pytanie sformułowane tak : Czy zaakceptujesz śmierć miliona ludzi pod warunkiem że w tej grupie znajdzie się kaczor razem z toruńskim grzybem a potem wybrać tylko te właściwe odpowiedzi. :-)

silwerbalk

2020-04-15, 00:50
OpenStreetMaps napisał/a:

Trzeba by Polakom zadać podobne pytanie sformułowane tak : Czy zaakceptujesz śmierć miliona ludzi pod warunkiem że w tej grupie znajdzie się kaczor razem z toruńskim grzybem a potem wybrać tylko te właściwe odpowiedzi.



Ja bym odpowiedział tak... Nie. Bo 1 milion ludzi wartościowo to duża strata a kaczor z rydzem już swój wiek mają i zaraz albo sami kopną kalendarz albo lud któregoś dnia sam ich powiesi bo nie wytrzymie i wtedy ten 1 mil może mieć znaczenie w walce.....

PoIleTeJagody

2020-04-15, 06:38
Pierwszy ziomek dobrze nastukany :mrgreen:

janlew

2020-04-15, 11:12
OpenStreetMaps napisał/a:

Trzeba by Polakom zadać podobne pytanie sformułowane tak : Czy zaakceptujesz śmierć miliona ludzi pod warunkiem że w tej grupie znajdzie się kaczor razem z toruńskim grzybem a potem wybrać tylko te właściwe odpowiedzi.



Polacy odpowiedzieli by: NIE. Myślę że nawet ustawione wszak dzieci SB-ków i wnuki bolszewików powiedziały by "chyba nie". Nawet folksdojcze i polskie żydostwo miałoby opory, choć tu już pewien nie jestem.
Natomiast wszelkiej maści skrajne lewactwo ulepione z gówna przez poglądy globalistycznego bolszeickiego żydostwa a'la Soros, czyli LGBTqwerty, k***y i aborterki, obrońcy klimatu, miłośnicy zwierząt, ekoterroryści, weganie i cykliści etc. ....oni powiedzieli by TAK. Oni mają podobne szambo w głowach jak ludzie z NY