18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lewacki palikot w Suwałkach

wasted • 2013-12-26, 10:47
Won z Suwałk krzyczeli młodzi i gniewni ludzie, którzy są zamknięci w sobie na szczere rozmowy z palikotem.




jaka szkoda :loldev:









nie , nie jestem z Suwałk, a szkoda

pakicito

2013-12-26, 10:50
z kościołami ma rację, ale z pedalstwem i lewactwem nich sp***ala

XD...........SQ

2013-12-26, 10:55
Polityka nie powinna być w żaden sposób połączony z religią , jeśli Palikot mógł zostać politykiem to wtedy każdy z nas mógł być nim spokojnie :D

wasted

2013-12-26, 10:55
jak Modom się nie spodoba to przeniosą Stary Zbereźniku, a Ty znalazłeś już jakies fekalia na dzisiejszego harda czy dopiero idziesz swoją starą nagrywać?

mare30ks

2013-12-26, 10:57
lewacki palikot :homer:

nastepny gimbus ktory uzywa "obelgi" lewak w stosunku do wszystkich ktorzy mu sie nie podobaja
:homer:

bloodwar

2013-12-26, 10:58
@wasted - za wejście na rodzinę powinieneś dostac permbana

Mr.Drwalu

2013-12-26, 13:05
@bloodwar

To są internety, kozak, wow :mikolaj:


kroplowa

2013-12-26, 14:43
Bo lewackie to zawsze gorsze "Right is right and left is wrong". Do prawicy, do samodzielności, trzeba dojrzeć. Palikot to zwykły populista, szkoda, że na każdym z tych swoich spotkań z ludem nie pokazuje wypowiedzi z jakiegoś tam radia, w którym mówi o zrzeknięciu się Polskości na rzecz Europejskości..

mare30ks

2013-12-26, 20:21
kroplowa napisał/a:

Bo lewackie to zawsze gorsze "Right is right and left is wrong". Do prawicy, do samodzielności, trzeba dojrzeć.



tak tak, dorosnac i glosno grzmiec na wszystko co jest z "left side" w przerwach miedzy papu podanym przez mamusie.
jakos dziwne ze 99% tych co sa tacy dorosli, samodzielni i wogole przezajebiscie maja 15-25 lat i siedza na garnku u starych. o tak sa w ch*j samodzielni.
uwielbiam takich komputerowych napinaczy bicepsow :roll:


"Right is right and left is wrong" - wytatuuj to sobie na czole, wtedy bedziesz jeszcze grozniejszy i powazniejszy

Hangman108

2013-12-26, 21:13
Gimby, licealiści i studenciaki na utrzymaniu rodziców to tacy wielcy prawicowcy i k***iniści. Jak będziecie musieli zapie**alać jako niewykwalifikowani pracownicy, to będziecie dziękować socjalistom za najniższą krajową. Gdyby nie ustalone odgórnie zasady, to trzebaby było zapie**alać w Polsce 1,5 etatu, za 500 zł na miesiąc i bez ubezpieczenia. Ta wasza rewolucja mogłaby zadziałać w bogatych krajach, gdzie każdy sobie przebiera w ofertach pracy, a nie w Polsce, gdzie jest 10 osób na każde stanowisko, na które nie trzeba doświadczenia, ani kwalifikacji.

wasted

2013-12-27, 20:24
ahhhhh uwielbiam ten wasz ból dupy. Wstawiłbym maść ale h*j, niech was boli dalej...


szkoda mi na was słów przegrańcy bez wykształcenia, a potem chcecie 5 tys. zł na miesiąc. ŻENADA

kroplowa

2013-12-28, 12:09
Bo wiek 15-25 jeszcze nie przywykł do tego, że jest okradany i się buntuje. Mam nadzieję, że nie ulegnę jak wy.. Dorośli(pff..), jak wasz pan zachce wam zabrać większość wypłaty to potulnie oddajecie, jeszcze dupsko nastawicie..
Stawka minimalna to największe dno jakie może być. Murzyn, który ma pretensje do wszystkich, że zabrali mu bonusa za to, że sobie od tak zrobił 3 miesiące urlopu, tego nie zrobi, bo plecy bolą, tamtego też nie, bo mu się nie podoba, ma taką samą pensję jak ja. Ja to młody jestem to mogę zapie**alać, ale jest Polak, około 56 lat ma, dużo starszy od murzyna, i też musi nak***iać ciężką robotę, i nie ma zmiłuj. Też za tą samą stawkę. W normalnej pracy murzyn zostałby wypie**olony na zbity ryj za takie podejście do pracy. Nie dość, że murzyn to jeszcze muzułmanin.. W ZSRE nic mu nie grozi to ma wszystkich gdzieś. (Tfu!)

Aaa w związku z bonusem. Taka ciekawostka dla tych co myślą, że pracodawca to krwiopijca. Bonus nie jest rzeczą normalną. Trzeba przepracować ten rok, żeby dostać, ale w innych zakładach tego nie ma. Czyli, mając te 8.5€/h (~13€ nadgodzina) po roku zniżają stawkę o jakieś 30-40 centów, ale za to masz 100€-150€ tygodniowo bonusa. To przez ten wasz genialny socjalizm w Polsce jest tak a nie inaczej. Z resztą co ja będę na was klawiaturę tracił. Każdy socjalista to albo złodziej, albo zwyczajny idiota, który w to wierzy.