18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewacka ignorancja: tak przerażająca, że aż śmieszy

e555 • 2017-03-24, 18:47
Podobno jedynym warunkiem przystąpienia do .Nowoczesnej jest wynik testu na inteligencję - nie może być wyższy niż Rysia... :idzwch*j:



Edit:Materiał z wczorajszego wywiadu Roberta Mazurka.

Ni...........ny

2017-03-24, 19:10
e555 napisał/a:

Podobno jedynym warunkiem przystąpienia do .Nowoczesnej jest wynik testu na inteligencję - nie może być wyższy niż Rysia...



Za to warunkiem przystąpienia do PIS jest kakałko u prezesa :amused:

~Velture

2017-03-24, 19:19
RMF miażdży żydówkę z nowoczesnej... no tego jeszcze nie grali.

e555

2017-03-24, 19:31
Niezwyciężony napisał/a:

Za to warunkiem przystąpienia do PIS jest kakałko u prezesa :amused:



Fajnie, że dzielisz się info z pierwszej ręki! :mrgreen:

krzyks

2017-03-24, 19:31
Mowa gestów. Ręce tej baby mówią wszystko: Jest zamknięta na argumenty. :kawa:

Ni...........ny

2017-03-24, 20:42
e555 napisał/a:

Fajnie, że dzielisz się info z pierwszej ręki! :mrgreen:



Gdzie ja do PISu, musieli by mi wyciąć pół mózgu, żebym nie odstawał od tępego plebsu twojego pokroju ;-)

Ti...........ch

2017-03-24, 21:30
e555, lepiej już pokazuj cycki :) lepiej ci to wychodzi.

e555

2017-03-25, 00:27
Tilg_die_Schmach napisał/a:

e555, lepiej już pokazuj cycki :) lepiej ci to wychodzi.



Może pokaż ku*asa :-) Chyba, że jakiś problem i bez Rysia nie staje... :lodowka:

Ork.Fajny

2017-03-25, 12:36
Niezwyciężony napisał/a:

Gdzie ja do PISu, musieli by mi wyciąć pół mózgu, żebym nie odstawał od tępego plebsu twojego pokroju ;-)


Jesteś pewny?
Z miejsca założyłeś że wszyscy anty-Rysiu są od razu pro-Jarek. To nie jest coś co naprawdę inteligentna osoba zakłada. To jest coś co zakłada szeregowa ofiara propagandy związanej z wojenką PiS-PO i jej mutacjami z racji pojawienia się Rysia na scene.

el...........wy

2017-03-25, 15:37
To znaczy najniższe w historii bezrobocie nie musi być zasługą programu 500 plus, więc pan redaktor też trochę popłynął.

Ni...........ny

2017-03-26, 13:33
Ork.Fajny napisał/a:

Jesteś pewny?
Z miejsca założyłeś że wszyscy anty-Rysiu są od razu pro-Jarek. To nie jest coś co naprawdę inteligentna osoba zakłada. To jest coś co zakłada szeregowa ofiara propagandy związanej z wojenką PiS-PO i jej mutacjami z racji pojawienia się Rysia na scene.



Tak to tylko założenie, ale bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę że z głosowaniem na PIS jest jak z r*chaniem siostry, niby fajnie ale jednak trochę wstyd się przyznać :amused:
Istnieje szansa że mamy do czynienia z jakimś k***inistą, bo po smętnym pie**oleniu nie da się ich odróżnić od byle PISdy, ale szanse na to są małe w okolicach 3% ;-)

Ork.Fajny

2017-03-26, 15:59
Niezwyciężony, próbujesz być śmieszkiem a tylko się w swojej głupocie pogrążasz...

KillerLaugh

2017-03-26, 16:22
Jej standardowe zachowanie w przypadku kiedy nie rozumie pytania rozmówcy:

1) Ale ja nie rozumiem pytania.
2) Skoro te słowa wypowiedział Jezus, to należy zapytać o to pana Jezusa.