18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lew Simba z Głogowa Małopolskiego

mateuszkowalski69 • 2014-01-20, 19:33
Dzisiaj na sadisticu widziałem film w którym facet hoduje niedźwiedzia grizzly. Przypomniałem sobie, że niedaleko mojego miasta, pod Rzeszowem facet hoduje lwa.


ja...........03

2014-01-21, 09:43
koszulka hemp gru wszystko wyjasnia

nervous-_-

2014-01-21, 10:24
Piwo za koszulkę Nervousa! :)

Forrest20

2014-01-21, 11:13
@Lordzik92

Z tego co mi koleżanka mieszkająca w Głogowie mówiła to gość zarejestrował sobie coś ala mini zoo. Dzięki temu nikt się do niego nie przypieprzył jeszcze.

flourishman

2014-01-21, 11:14
Gościu ma fryz jak rutkowski :krejzi:

DrPromill

2014-01-21, 11:29
W tej chwili, to już niestety sam właściciel przed lwem sp***ala :D Poza tym lew był przez chwilę ślepy, bo zaj***ł głową w mur o którym ktoś już wcześniej napisał, ale za drobną opłatą udało się uleczyć pacjenta :D

maestro93

2014-01-21, 11:40
wyglądają jak małżeństwo :D homosie...

amaimon

2014-01-21, 13:30
Kto zabroni bogatemu lwa :)
Mój ojciec jak byłem gówniarzem robił z Bielendą interesy. Ma chłop głowę do pieniędzy.

Z wybiegu lwa prowadzi do salonu podziemne przejście. Zwierzak może w każdej chwili wpaść pooglądać telewizje... oczywiście przez plekse :D

HEKTOR1226

2014-01-21, 14:23
Piekne zwierze ktore wzbudza strach i nalezyty szacunek. Pozatym raczej na hardzie go nie spotkamy. Lwy to zwierzeta stadne wiec wlasciciel i rodzina to jego stado. Pozatym nikt go nie nauczyl polowac w sesie rodzice wiec nie wie jak to robic. Owszem ma instynkt jak cos bedzie uciekac to bedzie gonil ale nie po to by zabic a zlapac tak to dziala u zwierzat ktorych rodzice nie nauczyli zabijac. Wiec nie ma sie zbytnio czego bac tylko ze jest maly problem bo lew nawet baiac sie moze uzyc 10 cm pazurów i kłow co moze skonczyc sie lekkim zadrapaniem dla osoby bawiacej sie z nim.

QKLUX

2014-01-21, 20:02
Poznałem i Leszka i Simbę.
Świetna pasja, naprawdę robi wrażenie. I wcale nie jest to aż takie szaleństwo jak się wydaje, facet naprawdę się nauczył o lwach wszystkiego.
A żeby prawnie usankcjonować posiadanie takiego kotka (na marginesie: lwy są bliższe psom, a hieny są bardziej od nich kotami) założył nie ZOO tylko cyrk.

I mimo że w mojej ocenie Simba nie jest dla niego groźny, to jest z nim bardzo ostrożny.
A to dlatego że Simba już przejął przywództwo w stadzie.
Większy problem byłby z lwicą, która ma w naturze polowanie - samiec się opie**ala i czeka aż mu żreć baby przyniosą.

Tak czy inaczej - lew byłby fajowy, ale ma sporą wadę: cuchnie nieziemsko.

mongolski_nudysta

2014-01-24, 15:15
Byłem u tego typa 2 lata temu na wakacjach, dowiedziałem się o nim przypadkiem i pojechaliśmy ze znajomymi. Koleś jest w ch*j bogaty, ale tak wyluzowanego i sympatycznego typa w życiu nie spotkałem. Kasa mu nie odj***ła w głowie, mógłby o nim opowiadać godzinami ;) Nie miał akurat zdjęć przy sobie bo mu się skończyły więc zostawiliśmy mu adres a po tygodniu dostaliśmy z 50 zdjęć Simby na kartkach A4 zajebistej jakości ;) Wielkie piwo dla typa, może kiedyś w realu ;)