18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leszczu reklamuje Netie.

Jan_Paweł_II • 2012-02-05, 16:00
Leszczu reklamuje telewizje ze złotówkę...

Żeliwna_Pięść

2012-02-06, 21:10
To nawet nie jest śmieszne sadystyczne, i warte uwagi...





jak mój post :(

alicja19902

2012-02-06, 21:25
Ale denne. k***a następnym razem idąc do monopolca wezmę kamerę i ponagrywam jeszcze paru żuli.
A co. Może tez się staną kogoś "Miszczem".

Ro...........ce

2012-02-06, 21:35
@up
1. wracaj do kuchni.
2. nie masz kamery.
3. jak byś miała to wystarczyło by żebyś nakręciła swoich starych.

token

2012-02-06, 22:07
tak się składa, że pracuję w Netii, byłem na rozdaniu nagród tego konkursu. Mi najbardziej podobało się Armagedonetia(m-ce 4). Gdy doszło do rozdania i Armagedonetia weszło na scenke, pycha zaczeła ich rozpierać. Gość(lider) nieco spedalony, na każdym kroku podkreślał, że jest z Warszawy. POZDRO

peersil

2012-02-06, 22:18
Cytat:

@up
1. wracaj do kuchni.
2. nie masz kamery.
3. jak byś miała to wystarczyło by żebyś nakręciła swoich starych.


zamknij k***a ryj i przestań jechać po jej starych "rodzicu", w takich punktach to pewnie zadania w gimnazjum na polski robisz. Jak patrzę co ty wypisujesz to k***a koledzy muszą mieć niezłą polewę z twojej zajebiście "męskiej" inteligencji.
Pianę z ust toczysz bo dziewczyna neguje zachowanie jakiegoś brudnego pijaczyny który robi show tylko tym że jest menelem i nic mu w życiu nie wyszło, więc myśli że zdobędzie sławę pokazując swój brudny, zawszony nie ogolony ryj w filmiku i wysyłając go do internetu. Ja nie wiem jak można nie mieć żadnych priorytetów życiowych tylko zapatrywać się na śmierdzących żuli którzy tylko piją i nic nie robią, bo jedyne co im pozostaję to zapić się na śmierć. Jak skończysz 18 lat to zapewne zrozumiesz co tu do ciebie mówię. No chyba że pójdziesz w ślady swojego brudnego idola spod monopolowego... :homer:
A co do 2. to skąd zawszony dziadu wiesz że nie ma kamery to że ty nic nie osiągnąłeś konkretnego to nie znaczy że i ona musi w nędzy jak ty żyć. Nie oceniaj ludzi swoją miarą do k***y.

W pełni zgadzam się z alicją.
Aha co do pierwszego punktu to pewnie nigdy nie miałeś za dużego kontaktu z kobietami i próbujesz nadrobić braki szufladkując je. Jak byś był w prawdziwym związku złamasie to byś tak nie pisał.
Jestem facetem i nie podzielam twoich zj***nych poglądów.

Pleso93

2012-02-06, 22:47
Rodzice napisał/a:

@up
1. wracaj do kuchni.
2. nie masz kamery.
3. jak byś miała to wystarczyło by żebyś nakręciła swoich starych.



Przegiąłeś koleś ;o

Ro...........ce

2012-02-06, 23:05
@peersil
Po pierwsze nie tym tonem, pie**olony gnoju, do mnie. Trochę szacunku do starszych.
Po drugie, twoje fantazje na temat mojej osoby są ch*ja warte.
Po trzecie, ty nie jesteś facet, tylko małoletnia c**a która przeżywa jakiś post z netu i musi pisać całe wypracowanie na forum. Widać że masz w ch*j kompleksów skoro musisz się pokazać przed "kobietami" z sadola broniąc ich. Trochę dystansu, gimbusie j***ny, byś nabrał - każdy normalny człowiek dostrzeże iż mój post do alicji był napisany w formie żartu. To samo tyczy się Leszcza. Wiadomo że to menel i loser ale, k***a, czasami potrafi powiedzieć coś smiesznego, no i poświęca swój czas na nagrywanie tego więc to jest lepsze niż głupie hejtowanie. Co to za sztuka shejtować Leszcza ? Skoro ci się nie podobają jego filmiki to na ch*j tu wchodzisz idioto ? Mało masz innych filmików ?

Ro...........ce

2012-02-06, 23:16
@up sp***alaj pedale obsrany. to że sobie z kolegami obciągacie nawzajem, nie znaczy że każdy tak robi.

KurwaRomantyk

2012-02-06, 23:18
@Rodzice Powiedziałem coś, nie pie**ol tylko ssij. Bądź posłuszną suką.

Ro...........ce

2012-02-06, 23:31
@up przecież ty masz cipę zamiast ku*asa więc nie ma co ssać.

TPaury

2012-02-06, 23:48
@UP
Data na biegu zmieniona co by było można pyskować do wszystkich bo jest się starszym.
Menel i nieudacznik. Dziękuję, tyle w temacie.

Ro...........ce

2012-02-06, 23:56
@up co ty pie**olisz :homer:
jestem od ciebie starszy o 5 lat.

dobra, futrzaki ogarnijcie pyski, to temat o Leszczu.

Takeda

2012-02-07, 00:19
Jak na sadolu pojawił się pierwszy filmik z Leszczem, to wszyscy się spuszczali, bo za to leciały piwa, a teraz nagle pozmieniali front, bo się okazało że menel już nie jest popularny i piwa można dostać za jechanie po nim. I potem się dziwić, że ludzie 'na górze' wami manipulują. Normalnie jak flagi na wietrze.