18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepszy cwaniak

~_Yarko_ • 2020-04-23, 16:19
Ty płacisz, ktoś przejeżdża.


Lyttald

2020-04-23, 16:26
pie**olona motop*zda.

DużyKutas

2020-04-23, 16:26
Szybszy przer*cha pierwszy, proste.

Maluzis

2020-04-23, 16:28
Pewnie miał Viatoll.

Jokerd

2020-04-23, 16:42
Biorac pod uwage czym sie porusza, dojechal bym sk***egosyna za pareset metrow...

McQurwa

2020-04-23, 17:16
Jokerd napisał/a:

Biorac pod uwage czym sie porusza, dojechal bym sk***egosyna za pareset metrow...



Po co taki stres?przecież jest nagranie na bramkach i z pojazdu jako dowód na kradzież, jebnąć sk***ysynowi odpowiednią karę , tak dla przykładu

Arathnmor

2020-04-23, 18:03
McQurwa napisał/a:

Po co taki stres?przecież jest nagranie na bramkach i z pojazdu jako dowód na kradzież, jebnąć sk***ysynowi odpowiednią karę , tak dla przykładu



Dla przykładu to brazylijskie stygmaty, będzie mu się lepiej prowadzić.

Policeman

2020-04-23, 18:36
McQurwa napisał/a:

Po co taki stres?przecież jest nagranie na bramkach i z pojazdu jako dowód na kradzież, jebnąć sk***ysynowi odpowiednią karę , tak dla przykładu



buahaha, sorry, ale to tak nie działa. Ty myślisz, że uuu mam nagranie, jest po sprawie. Nic nie jest po sprawie. Wpierw składasz pierdyliard wniosków, wk***iasz się, przegrywasz nagrania na nośnik, idziesz na policję, wk***iasz się, spisujesz zeznania, jeśli są tam ogarnięci to szybko Ci pomogą, ale jak nie, to ch*j, kasy to nawet i w pół roku nie zobaczysz. A motocyklista w najgorszym wypadku zapłaci za przejazd [ewentualnie tylko i za koszty sądowe].

To pod warunkiem, że akcja w PL i Ty jesteś w PL

Za granicą to już się możesz w dupę pocałować :D

gnojarz

2020-04-23, 19:06
Złodziejstwem to jest k***a cena w p0lsce za przejazd gównoautostradą...

St...........on

2020-04-23, 19:10
Hah hahaahha jaki ból dupy :amused: j***ć frajerów! :amused:

FunkyKoval5

2020-04-23, 19:16
A płaczą sk***ysyny że nie traktuje się ich jako pełnoprawnych uczestników ruchu drogowego... :-x

chico35

2020-04-23, 19:33
Lyttald napisał/a:

pie**olona motop*zda.



hahah coś jeszcze kasztanie?

Mez

2020-04-23, 19:43
czyli wychodzi na to ze jak policja sobie nie poradzi lub średnio jest sens się starać bo mała szkodliwość to wychodzi faktycznie dogonić go i h*jowi zaj***ć z bejsbola w łeb tylko trzeba pamiętać żeby jednak go wozić pod ręką.

McQurwa

2020-04-23, 21:32
Policeman napisał/a:

buahaha, sorry, ale to tak nie działa. Ty myślisz, że uuu mam nagranie, jest po sprawie. Nic nie jest po sprawie. Wpierw składasz pierdyliard wniosków, wk***iasz się, przegrywasz nagrania na nośnik, idziesz na policję, wk***iasz się, spisujesz zeznania, jeśli są tam ogarnięci to szybko Ci pomogą, ale jak nie, to ch*j, kasy to nawet i w pół roku nie zobaczysz. A motocyklista w najgorszym wypadku zapłaci za przejazd [ewentualnie tylko i za koszty sądowe].
To pod warunkiem, że akcja w PL i Ty jesteś w PL
Za granicą to już się możesz w dupę pocałować



Przedstawiłem tylko prawne rozwiązanie, oczywiście że wolałbym opuścić szybę, wyjąć gnata i pie**olnąć serią w śmiecia