18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepiej uważaj

Flodzia • 2022-08-25, 13:01

Zdaje się, że dotarło :amused:

~_Yarko_

2022-08-25, 14:21
Za tę wrzutę Flodzi się należy to:


;-)

Halman

2022-08-25, 14:27
_Yarko_ napisał/a:

Za tę wrzutę Flodzi się należy to:



jak sie najspokojniejszy user sadola czyli Yarko wk***ił to już grubo... :krejzi:

zwierzak30

2022-08-25, 14:58
Halman napisał/a:

jak sie najspokojniejszy user sadola czyli Yarko wk***ił to już grubo...



Po ostatnich jego komentarzach.Wnioskuję że dawno nie por*chał.
Ale Cśśśśśśśś .Żeby nie usłyszał.Bo zjeby dostanę. :)

ratford

2022-08-25, 15:20
~_Yarko_ napisał/a:

Za tę wrzutę Flodzi się należy to:



Nigdy jeszcze nie pisałem, że ktoś wrzuca gówno na sadola, bo sam nie wrzucałem nic oprócz swojego rozj***nego łba, ALE...

Ale ten filmik krąży po sieci jako viral od dawien dawna, serio musimy oglądać takie coś jeszcze na sadolu?
Flodzia, dobrze, że tworzysz ruch i na głównej i na hardzie, ale czasem mogłabyś się zastanowić czy na pewno filmik tutaj pasuje.

homorek

2022-08-25, 16:07
ratford napisał/a:

Nigdy jeszcze nie pisałem, że ktoś wrzuca gówno na sadola, bo sam nie wrzucałem nic oprócz swojego rozj***nego łba, ALE...
Ale ten filmik krąży po sieci jako viral od dawien dawna, serio musimy oglądać takie coś jeszcze na sadolu?
Flodzia, dobrze, że tworzysz ruch i na głównej i na hardzie, ale czasem mogłabyś się zastanowić czy na pewno filmik tutaj pasuje.



Wstrzymaj oddech na chwilę, szkoła zaraz się zaczyna i będzie spokojniej.

ActAnonymous

2022-08-25, 20:30
ratford napisał/a:

Nigdy jeszcze nie pisałem, że ktoś wrzuca gówno na sadola, bo sam nie wrzucałem nic oprócz swojego rozj***nego łba, ALE...
Ale ten filmik krąży po sieci jako viral od dawien dawna, serio musimy oglądać takie coś jeszcze na sadolu?
Flodzia, dobrze, że tworzysz ruch i na głównej i na hardzie, ale czasem mogłabyś się zastanowić czy na pewno filmik tutaj pasuje.



Widzisz kto to wrzuca, wiesz co on/ona zazwyczaj wrzuca i gdzie to wrzucił/a, TO PO PROSTU SCROLUJESZ DALEJ! Aż tak trudno to zrozumieć?