18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepiej mieć wrogów niż takich kolegów

~Angel • 2018-05-05, 14:40
a to ch*je spać nie dadzą :-/


Essent

2018-05-05, 14:48
Już nie raz pisałem w takich sytuacjach,ch*j z takimi kolegami :homer:

~Velture

2018-05-05, 15:07
Co za banda pok***ionych zj***nych pedałów.
Powinni za takie kurestwo dostać wpie**ol konkretny i jakiegoś murzyńskiego ch*ja w dupsko, ale obawiam się, że by im się to ostatnie spodobało.

PlackiZiemniaczane

2018-05-05, 15:37
w pierwszy dzień w zawodówce pomalowali mi markerem środki uszu skleili uszy w pieroga super glu i wszystko palce posklejali
a do tego musiałem sprawdzać bilety w autobusie

dziś jeden z nich się zaćpał dwóch jest w Anglii i kolejny z oprawców jest bezdomny

taka to historyja

karma jest niesamowita

~Velture

2018-05-05, 15:54
@up
A cipę też ci skleili? :mom_please:

Gymnorhinus

2018-05-05, 15:54
ja rozumiem jebnąć zdjęcie jak ktoś przyśnie, no już nawet rozumiem długopisem czy czymś zmywalnym narysować ch*ja na czole albo coś, no ale k***a, nie coś takiego..

PlackiZiemniaczane

2018-05-05, 16:24
Velture napisał/a:

@up
A cipę też ci skleili? :mom_please:



chcesz skończyć jak krzyks ? jeszcze jedno głupie słowo i znikasz

na nowe konto

radek225

2018-05-05, 17:26
ch*j bezdomnego do ryja, ale nie temu co zasnął, ale tym k***om z kropelką. Ziomek zezgonował kulturalnie. Nic się nie drze, nie rzyga, nikogo nie wyzywa, tylko odpłynął. A ci zamiast zostawić go w spokoju, ewentualnie położyć go spać, czy chociaż nakryć go kocem, smarują go kropelką, którą naprawdę ciężko zmyć. I jeszcze się tym na snapchacie chwalą. Święty nie jestem. Zdarzyło mi się nie raz komuś ch*ja jebnąć, swastyki, czy inne debilne obrazki mazakiem na twarzy, ale ziomek brał wtedy kąpiel, 15 minut i na twarzy nic nie ma. 10 strzałów na mordę tym ku*asiarzom to zdecydowanie za mało.

Eee, tam wyżej - lis i ziemniaki. Morda, bo jestem Centurion, założyciel sadola. Obydowje dostaniecie permanentnego bana i się skończy dzień dziecka.

Mom and Death

2018-05-05, 17:30
Co tu dużo mówić - j***ni degeneraci.

Essent

2018-05-05, 17:52
radek225 napisał/a:

ch*j bezdomnego do ryja, ale nie temu co zasnął, ale tym k***om z kropelką. Ziomek zezgonował kulturalnie. Nic się nie drze, nie rzyga, nikogo nie wyzywa, tylko odpłynął. A ci zamiast zostawić go w spokoju, ewentualnie położyć go spać, czy chociaż nakryć go kocem, smarują go kropelką, którą naprawdę ciężko zmyć. I jeszcze się tym na snapchacie chwalą. Święty nie jestem. Zdarzyło mi się nie raz komuś ch*ja jebnąć, swastyki, czy inne debilne obrazki mazakiem na twarzy, ale ziomek brał wtedy kąpiel, 15 minut i na twarzy nic nie ma. 10 strzałów na mordę tym ku*asiarzom to zdecydowanie za mało.

Eee, tam wyżej - lis i ziemniaki. Morda, bo jestem Centurion, założyciel sadola. Obydowje dostaniecie permanentnego bana i się skończy dzień dziecka.



Nie zesraj się o wielki modzie :amused:

Hose88

2018-05-05, 21:04
radek225 napisał/a:

bo jestem Centurion, założyciel sadola



Taki z Ciebie Cent, jak ze mnie Angel :amused:

_Netrunner_

2018-05-05, 21:17
Tak, tak, wszystkiemu winna karma chyba dla psa i kota.

Jorgen88

2018-05-05, 21:27
PlackiZiemniaczane napisał/a:



chcesz skończyć jak krzyks ? jeszcze jedno głupie słowo i znikasz

na nowe konto


hahaahaahahahhahahahhaha o k***a :blowjob:

czeeeej Dołączył: 31 Mar 2018....kszyks to ty? :D

adris

2018-05-05, 22:20
@up
Juz tak nie graj bohatera z tymi datami dobrze ?
Bo kiedyś gołym dupskiem na ryj dostaniesz :!:

P4GER

2018-05-05, 22:57
Te zwyrole straszne są w ch*j, mam nadzieje że ktoś zgłosił na prokuraturę ich wyczyny i dostali za swoje