18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekkie potrącenie

BiszkoptWE • 2020-04-08, 01:10
E tam to pewnie próg zwalniający, jadę dalej.


AN...........or

2020-04-08, 02:28
widzę że się panic mode chińskiej k***ie załączył , i gdy zdała sobie sprawę że przejechała człowieka, postanowiła go doj***ć jeszcze i wpie**olić się w zaparkowany samochód żeby tłumaczyć się w sądzie że .. wszystko działo się pod wpływem stresu ? Nie wiem, co ja pisze bo strasznmie sie naj***łem , ale wiem że jak to kobieta prowadziła to zjadłbym jej gówno od razu po sraniu

Vrog

2020-04-08, 05:49
j***na ameba za kierownicą. Za taki przypadek potrącenia to normalnie powinna być ostra kara

tambus1111

2020-04-08, 06:26
teraz tą co kierowała ktoś powinien rozjechać !!

35i

2020-04-08, 06:35
tambus1111 napisał/a:

teraz tą co kierowała ktoś powinien rozjechać !!



Jednorazowe wysokie odszkodowanie plus dożywotnia renta dla rodziny zamordowanej. Dla mnie to było morderstwo.

Quba23

2020-04-08, 06:36
No ta sp***olina w białej koszulce pierwsze co to telefon wyjmuję żeby nagrywać :roll:

djzielak

2020-04-08, 15:28
Hahah wszyscy biegną pomóc :mrgreen:

Adae

2020-04-08, 15:29
Haha i dlatego niektórzy nie powinni jeździć samochodami, panika + automat = rozj***nie.

Insaner

2020-04-08, 17:05
Nie wiem czy to prawda, ale kiedyś czytałem że np. w Chinach jeśli spowoduje się wypadek i doprowadzi ofiarę w ten sposób do jakiejś niepełnosprawności to płaci się jej dożywotnio rentę. Z drugiej strony jeśli ofiara zginie to płaci się jakąś karę i oczywiście jeśli zostanie to uznane za wypadek to nie ma dalej problemu.

Jeśli rzeczywiście tak jest to macie odpowiedź na pytanie dlaczego często w tym kraju nie udziela się pomocy potrąconym, albo wręcz "przypadkowo" pogarsza ich sytuację

qoma4

2020-04-08, 19:55
wiedziałem od razu że to BABA!!!

ja_nemo

2020-04-08, 20:47
Insaner napisał/a:

Nie wiem czy to prawda, ale kiedyś czytałem że np. w Chinach jeśli spowoduje się wypadek i doprowadzi ofiarę w ten sposób do jakiejś niepełnosprawności to płaci się jej dożywotnio rentę. Z drugiej strony jeśli ofiara zginie to płaci się jakąś karę i oczywiście jeśli zostanie to uznane za wypadek to nie ma dalej problemu.
Jeśli rzeczywiście tak jest to macie odpowiedź na pytanie dlaczego często w tym kraju nie udziela się pomocy potrąconym, albo wręcz "przypadkowo" pogarsza ich sytuację



To prawda - jak byłem na w Pekinie to przewodnik opowiadał ze tak się dzieje w Chinach. Lepiej dojebac niż zostawić żywego.


:roll:



:roll: