18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekki zapierdol w niedzielę...

Halman • 2020-11-23, 10:42

na kupalni wungla... :szydera:

Pralpunkt

2020-11-23, 10:57
No górnicy proszę fachowo opisać dlaczego się to wydarzyło

Driver19cm

2020-11-23, 11:24
Cytat:

No górnicy proszę fachowo opisać dlaczego się to wydarzyło



Jebło i ch*j :kawa:

Ni...........ny

2020-11-23, 11:48
Halman napisał/a:

na kupalni wungla



Na grubie, ciulu z Sosnowca ;-)

Halman

2020-11-23, 11:52
Niezwyciężony napisał/a:

Na grubie, ciulu z Sosnowca


od sosnowca to się oddal jak najdalej, tam nie ma już kopalni... :-D

JaTylkonaChwile

2020-11-23, 11:53
Teraz juz wiecie dlaczego gornicy dostaja jakies dodatki, sratki, 13 i 14. Nie dostaja 8.000 na reke.
Zjeby siedzace za biureczkiem w korpo nie sa narazeni na takie sytuacje.
Nie pasuje komus, ze gornik dostaje jakies bonusy itd ? - zwolnij sie z korpo, zaloz okularki na gumce i zapie**alaj pod ziemie.
Jakos nie slyszalem, zeby co jakis czas mowiono o tym, ze straszna tragedia w korpo - skaner zabil kolejnego pracownika....
Nie dajcie sobie wmowic bzdur o nierentownosci kopaln.
Rzad chce "wygaszac" gornictwo i zamykac kopalnie a anglicy i amerykanie chca inwestowac i kupowac te kopalnie - chyba rozumiecie o co chodzi?

Tak zgadza sie - na kopalniach instnieje niezla patologia i prezesi spolek jebia kase na lewo i prawo, niegospodarnosc itd. ale wystarczy wyjebac z kopaln ludzi zatrudnianych po znajomosciach i zatrudnic bezpartyjnych fachowcow... no ale o czym ja pie**ole :) ? Przeciez tak powinno sie zrobic z lekarzami, policjantami itd itp... :/

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-23, 13:23
JaTylkonaChwile napisał/a:

...Nie pasuje komus, ze gornik dostaje jakies bonusy itd ? - zwolnij sie z korpo, zaloz okularki na gumce i zapie**alaj pod ziemie.
...



Nie pasuje komus, ze gornik nie dostaje podwyżk itd ? - zwolnij sie z kopalni, zaloz okularki i zapie**alaj do korpo.

jimiq

2020-11-23, 13:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

Teraz juz wiecie dlaczego gornicy dostaja jakies dodatki, sratki, 13 i 14. Nie dostaja 8.000 na reke.
Zjeby siedzace za biureczkiem w korpo nie sa narazeni na takie sytuacje.
Nie pasuje komus, ze gornik dostaje jakies bonusy itd ? - zwolnij sie z korpo, zaloz okularki na gumce i zapie**alaj pod ziemie.
Jakos nie slyszalem, zeby co jakis czas mowiono o tym, ze straszna tragedia w korpo - skaner zabil kolejnego pracownika....
Nie dajcie sobie wmowic bzdur o nierentownosci kopaln.
Rzad chce "wygaszac" gornictwo i zamykac kopalnie a anglicy i amerykanie chca inwestowac i kupowac te kopalnie - chyba rozumiecie o co chodzi?
Tak zgadza sie - na kopalniach instnieje niezla patologia i prezesi spolek jebia kase na lewo i prawo, niegospodarnosc itd. ale wystarczy wyjebac z kopaln ludzi zatrudnianych po znajomosciach i zatrudnic bezpartyjnych fachowcow... no ale o czym ja pie**ole ? Przeciez tak powinno sie zrobic z lekarzami, policjantami itd itp... :/



No ale sorry co ten gościu odj***ł to jego. To fakt ciężka praca ale niech nikt nie pie**oli że nie byloby roboty jakby stosowali podstawy BHP. A drugi kolejny koleżka nie wiem co k***a ubezpiecza go niby czy ki ciul. Tak zgadzam sie. Jest tam większą patologia niż gdzie indziej

:-?

trebles121

2020-11-23, 14:08
jimiq napisał/a:

No ale sorry co ten gościu odj***ł to jego. To fakt ciężka praca ale niech nikt nie pie**oli że nie byloby roboty jakby stosowali podstawy BHP. A drugi kolejny koleżka nie wiem co k***a ubezpiecza go niby czy ki ciul. Tak zgadzam sie. Jest tam większą patologia niż gdzie indziej



podstawy bhp na kopalni hahaha
wy k***a rurkowicze zaj***ne zjedzcie raz na szychte i nie pie**olcie glupot
zasady bph gdy masz skrecic ringa na przodku i nigdy nie wiesz (no czasem wiesz jak juz slychac ze cos peka) kiedy sie strop obsunie i na ciebie spadnie, trzeba miec caly czas oczy dookola glowy przy czym jeszcze zrobic swoja prace a ty pierdzisz cos o bhp ?

tam jeden moment moze z ciebie zrobic miazge i nic ci nie da ze przestrzzegales przepisow bhp

Driver19cm

2020-11-23, 14:13
Cytat:

podstawy bhp na kopalni hahaha
wy k***a rurkowicze zaj***ne zjedzcie raz na szychte i nie pie**olcie glupot
zasady bph gdy masz skrecic ringa na przodku i nigdy nie wiesz (no czasem wiesz jak juz slychac ze cos peka) kiedy sie strop obsunie i na ciebie spadnie, trzeba miec caly czas oczy dookola glowy przy czym jeszcze zrobic swoja prace a ty pierdzisz cos o bhp ?

tam jeden moment moze z ciebie zrobic miazge i nic ci nie da ze przestrzzegales przepisow bhp



NIe zesraj się, bo większość ma w to wyj***ne :kawa:

Zamknąć kopalnie, zalać gównem i zaorać. Koniec dopłacania do najdroższego na świecie wungla

ProVVe

2020-11-23, 14:17
Kazdy wie na jaka robote idzi i za ile... To samo nauczyciele wielkie roszczeniowe ścierwa... Wakacji od ch*ja, do chaty zadania, sami ch*jowo tlumacza i pozniej rodzice ich prace maja robic, a ciagle "dej, dej, dej". Niech sp***ala to nowe pokolenie nieudacznikow, a nie nauczycieli

trebles121

2020-11-23, 14:17
Driver19cm napisał/a:

NIe zesraj się, bo większość ma w to wyj***ne
Zamknąć kopalnie, zalać gównem i zaorać. Koniec dopłacania do najdroższego na świecie wungla



haha wyj***ne mam takie pety jak ty mi bd robic wyplate az umrzesz i nie posraj sie przy okazji

Mrocznyzniwiarz

2020-11-23, 14:19
JaTylkonaChwile napisał/a:

Teraz juz wiecie dlaczego gornicy dostaja jakies dodatki, sratki, 13 i 14. Nie dostaja 8.000 na reke.
Zjeby siedzace za biureczkiem w korpo nie sa narazeni na takie sytuacje.
Nie pasuje komus, ze gornik dostaje jakies bonusy itd ? - zwolnij sie z korpo, zaloz okularki na gumce i zapie**alaj pod ziemie.
Jakos nie slyszalem, zeby co jakis czas mowiono o tym, ze straszna tragedia w korpo - skaner zabil kolejnego pracownika....
Nie dajcie sobie wmowic bzdur o nierentownosci kopaln.
Rzad chce "wygaszac" gornictwo i zamykac kopalnie a anglicy i amerykanie chca inwestowac i kupowac te kopalnie - chyba rozumiecie o co chodzi?
Tak zgadza sie - na kopalniach instnieje niezla patologia i prezesi spolek jebia kase na lewo i prawo, niegospodarnosc itd. ale wystarczy wyjebac z kopaln ludzi zatrudnianych po znajomosciach i zatrudnic bezpartyjnych fachowcow... no ale o czym ja pie**ole ? Przeciez tak powinno sie zrobic z lekarzami, policjantami itd itp... :/



Jakby górnik za młodu w szkole uważał na matematyce zamiast pić browara na boisku, to pewnie nie musiałby narażać życia w kopalni, bo sam by siedział w korpo bezpieczny, zdrowy, czysty i z fajną pensją. Jak to mówią dziweczki - nie chciało się nosić teczki, trzeba ściągać majteczki. A kopalnie są nierentowne, bo chociaż mamy potężne pokłady surowca to jest on w takich warunkach naturalnych, że jego wydobycie jest nierentowne. Poza tym największym rakiem polskich kopalni są związki zawodowe górników, które je toczą.