18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja życia

DrUnknown • 2015-04-11, 20:42
Tenisówki, getry z szatańskim kotkiem i pryszczata twarzyczka, całkiem sympatyczna. Gimnazjum, może pierwsza liceum - zgaduję. Na pewno mieszka niedaleko, bo raczej nie chodziłaby w takich getrach i przydeptanych butach.
- Poproszę dużego lotka za 4 zł.
- Najpierw chciałabym zobaczyć dowód osobisty.
- A... do tego trzeba być pełnoletnim?
- Tak.
- To przepraszam, to nie wiedziałam. To... do widzenia.
- Do widzenia.
Wyszła, stoi przed kioskiem, dzwoni do kogoś. Kończy rozmawiać przez telefon i zaczyna się rozglądać. Zatrzymuje przechodnia, starszego mężczyznę, coś mu tłumaczy, ten kręci przecząco głową i odchodzi. Historia powtórzy się jeszcze cztery razy i dopiero za czwartym razem propozycja dziewczyny nie spotka się z odmową.
Po chwili do kiosku wchodzi Małolata w towarzystwie Dresa.
- Dużego lotka z plusem, proszsz... - mówi Dres i kładzie 10 zł.
- Cztery złote - mówię, drukuję i podaję Dresowi. Wszystko zgodnie z prawem. Dres oddaje kupon Małolacie, a resztę pieniędzy zwyczajnie chowa do kieszeni.
- Ale to moje!
- Za usługę się należy.
- Niech pan odda!
- Lekcja kosztuje.
- Jaka lekcja?!
- Lekcja życia! Nigdy nie ufaj obcym!
I wyszedł. Została Małolata, trochę pochlipała i wolnym krokiem wyszła z kuponem w dłoni.
Sama nie wiem, sk***ysyn czy nauczyciel. Kim się okazał, decyzję podejmie Małolata.

historia z joe/ Sambojka

Ronoaro

2015-04-11, 20:54
Historia wyssana z pal... ch*ja.

Grzegorz.C

2015-04-11, 22:54
Po trochu jedno i drugie. Ale sam do tego doprowadziłeś więc mentorski ton sobie daruj. Trzeba było sprzedać kupon a nie robić za pieniacza.

Aqualinespirit

2015-04-11, 23:03
Dobrze, że nie sprzedał. Wygrałaby i potem przy wypłacie, albo by jej odrzucili i dopiero by pochlipała, albo z kuponem i wygraną zrobiłby ktoś inny to samo co ten dres z kasą.

Ba...........co

2015-04-12, 02:14
Dobrze zrobił a mógł zgwałcić.

mathiaz

2015-04-12, 12:49
Grzegorz C. i Aqualinespirit

Z tekstu wynika,że w kiosku sprzedaje kobieta : "Najpierw chciałabym zobaczyć dowód osobisty." Czytajcie ze zrozumieniem.

Grzegorz.C

2015-04-12, 12:55
@mathiaz
Powiedzieć komuś że nie czyta ze zrozumieniem bo pomylił płeć postaci która nie ma żadnego znaczenia. Tu się jebnij.

JezTuptajacyNoca

2015-04-12, 13:08
@Grzegorz.C
Napisać do autora tematu, że sam do czegoś doprowadził mimo to, że zaraz pod historią napisał, że jest ona zaj***na z JM. Tu się <ciach> uderz.

issenpl

2015-04-12, 13:10
Też tak zrobiłem gównażerce. Kupiłem im fajki dałem po jednaj, rame zawinąłem mówiąc, żeby nie palili bo to be i poszedłem. Mina gównobazy bezcenna.

freeszpak

2015-04-12, 13:19
a tu jeb, trafiła szóstke ;d

KrisCFC

2015-04-12, 13:25
Za ch*j nie rozumiem czemu totolotka nie można sprzedać dzieciakowi... bo co? Bo hazard? No k***a serio? Prawie całe życie mogłem kupować toto lotka jak byłem dzieckiem dopiero od jakiegoś czasu jest wymagana pełnoletniość, totalny bezsens.
Wystarczy, że pełnoletnia osoba może odebrać wygraną, a zakaz sprzedaży dzieciakom kawałka papierka to cios we własną stopę... :)

konop720

2015-04-12, 14:20
@mathiaz a ch*j, piwo za awatar :D doceniam klasyk

mathiaz

2015-04-12, 14:32
Grzegorz.C
Pomylić to Cię mogli na porodówce. Ty po prostu nie zrozumiałeś.