18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja wychowania dla złodzieja

discordo • 2022-03-31, 22:16
Kolumbia.


Verdi

2022-03-31, 23:07
Przyjemnie sie ogląda :->

piterzaut

2022-04-01, 06:22
Co mi się podoba w tych dzikich ostępach cywilizacji, to to że jest tam społeczna akceptacja na zbiorowy wpie**ol dla złodzieja, gwałciciela itp. chwastów społecznych. Zanim policmajstrowie przyjadą to menda dostaje solidną lekcję od społeczności. U nas to by zaraz było hurr durr od lewactwa, że to nieładnie, że od tego są sądy i inne takie. A tak to lepiej zapamięta oklep niż całą procedurę prawną na którą ma i tak pewnie wyj***ne.

Voldmar

2022-04-01, 09:58
Jakieś nudne te kary. A gdyby tak przywiązać kogoś do wiatraka, albo wozić dobę przywiązanego do maski samochodu, tudzież pociągu. Może opalanie na ruszcie, albo byk z brązu. Przydałaby się odrobinę finezji i polotu. Bicie mi się przejadło.

boguslaw1234

2022-04-01, 22:06
piterzaut napisał/a:

Co mi się podoba w tych dzikich ostępach cywilizacji, to to że jest tam społeczna akceptacja na zbiorowy wpie**ol dla złodzieja, gwałciciela itp. chwastów społecznych. Zanim policmajstrowie przyjadą to menda dostaje solidną lekcję od społeczności. U nas to by zaraz było hurr durr od lewactwa, że to nieładnie, że od tego są sądy i inne takie. A tak to lepiej zapamięta oklep niż całą procedurę prawną na którą ma i tak pewnie wyj***ne.



O ile dożyje do takiej procedury ;)