18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja parkowania

~Velture • 2018-01-04, 19:25
Tej lekcji nie zapomni do końca życia :roll:


jachybowy

2018-01-05, 13:41
No to sie chłopina zdziwił

pawel386

2018-01-05, 22:48
Ale pie**olicie o tym automacie. Na moje to asystent ruszania pod górę trzymał mu auto aż hydraulika nie wytrzymała i puściła. Na małym wzniesieniu trzyma dość długo. Na dużej górce dosłownie moment. Przydatne ale ogłupia. Po pracujących wycieraczkach można śmiało założyć, że nie wyłączył samochodu.

TymoOon

2018-01-06, 16:48
szopen427 napisał/a:

Ja sądzę, że samochód jest w automacie i kierowca zostawił auto w trybie R, żeby sobie wyjechać.
Olej był gorący, wiec samochód nie ruszył, ale gdy włączyła się klima to podbiła obroty silnika i taki mamy efekt :D

Gdyby był na luzie to by tak zrywnie nie ruszył ;)



Powinieneś powieści zacząć pisać...
Jak by zostawił na R w automacie to by nie zdążył wysiąść albo by się wyj***ł, bo po puszczeniu hamulca auto automatycznie by ruszyło do tyłu ;-)

paczek1262

2018-01-07, 10:22
Hill Holder po prostu puścił i auto zjechało

szopen427

2018-01-07, 23:22
Cytat:

Powinieneś powieści zacząć pisać...
Jak by zostawił na R w automacie to by nie zdążył wysiąść albo by się wyj***ł, bo po puszczeniu hamulca auto automatycznie by ruszyło do tyłu ;-)



Dlatego napisałem, że samochód nie ruszył bo olej w skrzyni był gorący, a tym samym rzadszy - zbyt rzadki aby ruszył bez gazu. Klimatyzacja podbiła obroty bo mały litraż i ruszył (mogę tak stwierdzić bo to Corsa). W golfie rodziców 1.4 klima podbija obroty do 1600 obr./min. Na co dzień jeżdżę 2.4 i czy klima chodzi czy nie, to nic się nie dzieje z obrotami. Takie moje zdanie ;)

Robcio1207

2018-01-09, 00:57
albo po prostu jest tam zajebiście stromo, a jemu ręczny jebnął? Chyba najprostsze rozwiązanie, a nie jakieś hill starty itd?