18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekarze ochujeją

~Faper Noster • 2017-06-28, 23:57
Chyba lekarze muszę się przekwalifikować, z taką konkurencją nie ma szans. No chyba że będą leczyć złoczyńców


RedIsGood

2017-06-29, 10:49
Moim zdaniem takie praktyki powinny być zakazane podobnie jak homeopatia i inne miłorzęby japońskie gdzie już dowiedziono, że to gówno nie działa a ciągle jest w sprzedaży.

"Starożytny chiński lek, ginkgo biloba jest używany przez tysiące ludzi, którzy starają się powstrzymać efekty starzenia. Najnowsze badania – opublikowane w Journal of the American Medical Association – przeczą jednak temu, by miłorząb miał jakikolwiek dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.
Ginkgo – jest używany w chińskiej medycynie od ponad 5 tys. lat jako lek poprawiający krążenie krwi w mózgu. Dzięki tym właściwościom jest stosowany jako środek opóźniający starzenie, odwracający objawy demencji jak: dezorientacja, utrata pamięci, bóle głowy.

Jednak 6 lat badań prowadzonych na Uniwersytecie w Pittsburgu zdaje się podważać tę tezę. Grupę 3 tys. ochotników w wieku między 72 a 96 rokiem życia poddano eksperymentowi. Wśród osób poddanych badaniom były zarówno osoby zdrowe, jak i z lekkimi zaburzeniami pamięci. Uczestnicy dwa razy dziennie dostawali tabletki miłorzębu lub placebo – w obydwu grupach nie odnotowano żadnego rezultatu.

Researcherzy zauważyli, że ginkgo nie pomaga w odzyskani zupełnej sprawności umysłowej oraz nie spowalnia stopniowej utraty pamięci, czyli nie ma żadnej różnicy między jego działaniem a działaniem jałowego suplementu." Za TVP info.

The_Generat

2017-06-29, 12:06
To skad sie biora k***a 50 letnie azjatki ktore wygladaja na 20 ?

~DMT

2017-06-29, 12:32
k***a, jeden i drugi numer wyłączone, bo sam z chęcią bym się dowiedział :-/
Internety coś podpowiadają, że o jakieś modlitwy najprawdopodobniej się rozchodzi...

siwybis

2017-06-29, 13:45
Masoneria stworzyła system wtajemniczeń (stopni), których przejście wiąże się z alegorycznym poznawaniem prawd metafizycznych i moralnych[1]. Podstawowe stopnie inicjacji masońskiej (tzw. masonerii błękitnej) to uczeń, czeladnik i mistrz..
Ponadto istnieją systemy dodatkowych stopni (tzw. masoneria czerwona, czarna, biała), z których można wymienić Ryt Szkocki Dawny i Uznany, Ryt Francuski Nowoczesny, Ryt York, Ryt szwedzki, Ryt Memphis-Misraim itd. Ilość stopni dodatkowych jest zależna od Rytu. I tak w RSDiU jest 33 stopni, w RFN – 5, RMM- 99.
Masoneria wykształciła skomplikowane obrządki wywodzące się z obrządku stosowanego w lożach średniowiecznych wolnomularzy operatywnych, wzbogaconego o współczesne elementy. Należą do nich:
otwarcie i zamknięcie loży
podniesienia kandydata do odpowiedniego poziomu wtajemniczenia. W czasie wypełniania tego obrządku adeptowi zdradzane są pewne tajemnice oraz przekazywane słowa konieczne do komunikacji między braćmi oraz gesty pozwalające ich rozpoznać. W czasie inicjacji adept składa także przysięgę, w której zobowiązuje się zachować w tajemnicy wszelkie informacje uzyskane w loży. W czasie przysięgi opisuje się także rodzaj kary, jaka ma go spotkać w wypadku naruszenia. Jest to element tradycji a kary mają charakter symboliczny.
Loże
(1/8)▶

Miejsce spotkań lóż liberalnych w Warszawie
Rytuały masońskie mają umacniać braterską więź, poczucie wspólnoty i tożsamości, a także wprowadzać odpowiednią podniosłą atmosferę sprzyjającą refleksji. Podczas prac wolnomularze noszą białe rękawiczki i fartuszki (kobiety – suknie). Kontrowersje wzbudza jednak symbolika wtajemniczenia (33 stopnia), według byłego masona dr. Maurice’e Caillete, przy inicjacji 33 (najwyższego) stopnia, osoba przechodząca inicjację depcze w piachu tiarę papieską

Radbug

2017-06-29, 15:01
"pie**olona konkurencja"



Ja tam polecam tylko tego pana.

somet

2017-06-29, 15:21
Ale żeś pie**olną sobie reklamę na Sadisticu, kolejka pewnie w huuuj.

~Velture

2017-06-29, 17:28
gregor40 napisał/a:

To zawracanie cip na końcu mnie zafrapowało, ale już wiem, chodzi o chipy!
Mistrz idzie z postępem czasu ma stronę WWW!

http://www.znachor.olsztyn.pl/


Ta strona wygląda jakby była robiona w połowie lat 90tych przez dziecko.

Pigwaranek

2017-06-29, 20:53
@RedIsGood Zakazac nozy kuchennych, ciezkich kamieni, metalowych rurek, alkoholu, w ogole najlepiej wszystkiego zakazac, bo ludzie to niewolnicy i trzeba chronic wlasnosc Pana. Wypie**alaj na Jowisza ze swoimi kolegami tam zaprowadzac nowy lad i porzadek.

gregor40

2017-06-29, 22:51
Velture napisał/a:


Ta strona wygląda jakby była robiona w połowie lat 90tych przez dziecko.



Sprawdziłem kod strony. Edytor Pajączek 3.0 :D

Piesu

2017-06-29, 23:02
i jeszcze ten tekścik na końcu "nie leczę złoczyńców"

to wbrew pozorom bardzo ważny element marketingowy bo głupi plebs zawsze myśli że jest dobry i prawy i wydaje mu się że im się należy, pokazowa odmowa "złoczyńcy" daje podprogową zachętę "dobremu człowiekowi" aby poszedł odebrać należne mu cudowne uzdrowienie jako nagrodę za cieżki uczciwy żywot :D


CoJaTamKurwaWiem

2017-06-30, 04:20
support3 napisał/a:

@CoJaTamk***aWiem - jakiś uprzedzony jesteś do ryśka, rozumiem że coś ci zrobił?





ch*ja tam rozumiesz... a najpredzej w dupie....

~Velture

2017-06-30, 12:52
No czy ktoś mi w końcu powie co to te pie**olone 40 praw rytu czy mam samemu do typa zadzwonić i się go zapytać?

do...........ka

2017-06-30, 13:09
Up, to są chyba jakieś poziomy "wtajemniczenia". Swoich leczy za darmo. Tak mi się wydaje, nie jestem ekspertem.
Ryt to zazwyczaj sposób sprawowania liturgii utrwalony w postaci obrządku. Tak jak np masz mszę w rycie koptyjskim. Znachorstwo pewnie też ma jakieś swoje sposoby/ceremoniały.

Mimo wszystko, lepiej zadzwoń. Może ma lepsze promki.

~Velture

2017-06-30, 19:18
dobra.wróżka napisał/a:

Up, to są chyba jakieś poziomy "wtajemniczenia". Swoich leczy za darmo. Tak mi się wydaje, nie jestem ekspertem.
Ryt to zazwyczaj sposób sprawowania liturgii utrwalony w postaci obrządku. Tak jak np masz mszę w rycie koptyjskim. Znachorstwo pewnie też ma jakieś swoje sposoby/ceremoniały.

Mimo wszystko, lepiej zadzwoń. Może ma lepsze promki.


Jak się dobrze napie**olę to zadzwonię do niego i nagram rozmowę dla potomności.