18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekarze, inżynierowie, kobiety i dzieci

~Velture • 2020-01-17, 23:13
Ogólnie pomieszanie z poplątaniem ale chyba przekaz jest dość jasny :krejzi:


wilku222

2020-01-17, 23:56
Hmm. What they need?

Je...........ik

2020-01-18, 09:26
wilku222 napisał/a:

Hmm. What they need?



Marihuananen

giga92

2020-01-18, 09:58
A ten małpiszon co zaj***ł Arniemu kopa w plecy to on jeszcze żyje?

Ghoscik8

2020-01-18, 10:26
Z perspektywy człowieka mieszkającego w Europie (co prawda nie zachodniej ale niedaleko) to niestety jest coraz mniej śmieszne.

kr...........14

2020-01-18, 16:44
Ogólnie słabe, bardzo stronniczy materiał.

jednoręki-ujeżdżacz

2020-01-18, 16:51
Z kilku rzeczy nie ma się co śmiać. Na pewno z poziomu języka angielskiego. Niejeden „mundry” Europejczyk nie zna ani słowa. Po drugie, święte słowa powiedziała ta baba: to Europejczycy sprowadzili przestępstwa, zbrodnie i innego rodzaju gówno do Afryki. Nie chce mi się teraz idiotom tłumaczyć o co chodzi, więc sami się douczcie i doczytajcie. Ci trochę bardziej ogarnięci będą znali historie kolonializacji.
To wszystko nie zmienia faktu, że są „trochę zacofani” średnio kumaci ;-)

kr...........14

2020-01-18, 16:54
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Z kilku rzeczy nie ma się co śmiać. Na pewno z poziomu języka angielskiego. Niejeden „mundry” Europejczyk nie zna ani słowa. Po drugie, święte słowa powiedziała ta baba: to Europejczycy sprowadzili przestępstwa, zbrodnie i innego rodzaju gówno do Afryki. Nie chce mi się teraz idiotom tłumaczyć o co chodzi, więc sami się douczcie i doczytajcie. Ci trochę bardziej ogarnięci będą znali historie kolonializacji.
To wszystko nie zmienia faktu, że są „trochę zacofani” średnio kumaci



Proszę rozwinąć Panie "Douoczony" i "Oczytany" :)

Tekos

2020-01-18, 19:16
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Z kilku rzeczy nie ma się co śmiać. Na pewno z poziomu języka angielskiego. Niejeden „mundry” Europejczyk nie zna ani słowa. Po drugie, święte słowa powiedziała ta baba: to Europejczycy sprowadzili przestępstwa, zbrodnie i innego rodzaju gówno do Afryki. Nie chce mi się teraz idiotom tłumaczyć o co chodzi, więc sami się douczcie i doczytajcie. Ci trochę bardziej ogarnięci będą znali historie kolonializacji.
To wszystko nie zmienia faktu, że są „trochę zacofani” średnio kumaci



Powiedz jeszcze, że gdyby nie biali to by zła na świecie nie było. :|