18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekarstwo na lęk wysokosci

longlong7 • 2017-03-09, 11:07
To stawienie jej czoła

MaczoJuh

2017-03-09, 23:30
Lek wysokosci to rzecz wrodzona, nie da sie tego 'oduczyc' to strach przed smiercia. Jedynie samobojcy potrafia go zniwelowac.

benha

2017-03-09, 23:46
Ciary przechodzą od samego patrzenia. Ja to się nawet na drabinie boję robić :D zawszę muszę przynajmniej jedną ręką się czegoś trzymać, ew jak na rusztowaniu robi się czasami a trzeba się wychylić to muszę siedzieć, inaczej posrane galoty są :D

Hvsarz

2017-03-13, 00:37
MaczoJuh napisał/a:

Lek wysokosci to rzecz wrodzona, nie da sie tego 'oduczyc' to strach przed smiercia. Jedynie samobojcy potrafia go zniwelowac.


Lęk wysokości ma każdy ale owszem, da się go oduczyć. No i też to, że każdy ma, to nie definiuje jego siły. U jednych to przybiera siłę fobii u innych dreszczyku, a jeszcze inni, po prostu są świadomi zagrożenia.
Samobójcy bardzo często wcale się go nie wyzbywają. Nie bez powodu wielu długo stoi przed skokiem, bo mimo chęci zabicia się, strach jest i przed wysokością i samą śmiercią. Naturalne odruchy. Często też drą japę ze strachu już w locie, a co pewnie jak jest tu jakiś lekarz to potwierdzi, że często puszczają im zwieracze ze strachu.

contracts

2017-03-15, 16:42
Cytat:

Ma ktoś jakiś materiał tego typu tylko że typ spada z wieżowca czy coś w ten deseń? :D


Ja mam, ale nie dam taki ze mnie sk***iel.