18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legia i Teddy Boys 95

podejrzanitv • 2022-10-21, 20:23
Teddy Boys 95 to struktury kibolskie działające przy klubie piłkarskim Legia Warszawa.

Ich członkowie mieli na szeroką skalę handlować środkami odurzającymi - współpracując z brutalnym stołecznym gangiem „Szkatuły”, organizować stadionowe awantury czy brać udział w pobiciach policjantów.

Za znaczące postaci środowisk pseudokibicowskich Legii, ale niekoniecznie związane z Teddy Boys 95, uchodzili m. in. Piotr S. ps. „Staruch” czy Tomasz C. ps. „Czerwus”.

Pierwszy z nich, obciążany potem zeznaniami przez świadka koronnego Marka H. ps. „Hanior”, byłego dilera i członka gangu „Szkatuły”, został uniewinniony od zarzutów, bo „Hanior” okazał się niewiarygodny.

Drugi, „Czerwus”, miał jeszcze w latach 90. należeć do grupy pruszkowskiej i pracować dla Jarosława S. ps. „Masa”.


abacar

2022-10-22, 21:59
Jestem z Warszawy, kibicuje Legii, chodzę na mecze, Teddy Boys 95 to patologia, tego typu organizacje trzeba trzymać jak najdalej od społeczeństwa.

żmij

2022-10-23, 10:50
abacar napisał/a:

Jestem z Warszawy, kibicuje Legii, chodzę na mecze, Teddy Boys 95 to patologia, tego typu organizacje trzeba trzymać jak najdalej od społeczeństwa.



Takich ciuli da się leczyć. Najlepiej działa strzał kontrolny w potylicę.
W ogóle; 10 gramów ołowiu skutecznie leczy nie tylko takie zaburzenia.

pyotreck

2022-10-29, 18:47
żmij napisał/a:

Takich ciuli da się leczyć. Najlepiej działa strzał kontrolny w potylicę.
W ogóle; 10 gramów ołowiu skutecznie leczy nie tylko takie zaburzenia.



Bardzo groźny i odważny jesteś. Szkoda tylko że wirtualnie siurku