18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lecisz gruby...

krzyks • 2017-07-05, 11:34
...wypadło na ciebie :ciasteczkowy:


Jorgen88

2017-07-05, 16:32
pazuzu napisał/a:



A Ty masz niemiecką klawiaturę ?? :hitler:


wadę wymowy

reaz123

2017-07-05, 16:36
Grubi ludzie zawsze wybierają kamień. :mrgreen:

DawioSkorpion

2017-07-05, 19:33
@shokobons
w opcjach językowych usuń wszystkie języki oprócz języka programisty w zależności jaki windows ale najprawdopodobniej

"W prawym dolnym rogu (w zasobniku lub obok) masz ikonkę PL - klikasz na niej prawym klawiszem myszki, wybierasz Ustawienia i z listy Polski -> Klawiatura usuwasz pozycję "Polski (214)", zostawiając (domyślną) "Polski (programisty)"." ewentualnie panel sterowania -> zegar język i region -> zmień klawiatury

Pr...........em

2017-07-05, 20:01
k***a i co tu jeszcze wrzucicie, jak się dzieci dżemem upie**olą i będą martwe udawać?

krzyks

2017-07-05, 20:11
Prosiłem napisał/a:

k***a i co tu jeszcze wrzucicie, jak się dzieci dżemem upie**olą i będą martwe udawać?





Kolejny k***a malkontent :homer:

Pr...........em

2017-07-05, 20:16
No i co, co tym zrzutem ekranu udowodniłeś? Jestem kolejnym malkontentem zażenowanym poziomem osób które odwiedzają ten portal i zaraz znowu pójdzie on w odstawkę na pewien czas, żeby się zupełnie kontaktami z takimi amebami nie odmóżdżyć.

krzyks

2017-07-05, 20:26
Prosiłem napisał/a:

No i co, co tym zrzutem ekranu udowodniłeś?



Że jesteś jak imigrant z czarnej Afryki. Przychodzisz i tylko żądasz. Narzekasz, a sam z siebie nic nie dajesz. Twój nick mówi sam za siebie :kawa:

sh...........ns

2017-07-05, 20:38
DawioSkorpion napisał/a:

@shokobons
w opcjach językowych usuń wszystkie języki oprócz języka programisty w zależności jaki windows ale najprawdopodobniej

"W prawym dolnym rogu (w zasobniku lub obok) masz ikonkę PL - klikasz na niej prawym klawiszem myszki, wybierasz Ustawienia i z listy Polski -> Klawiatura usuwasz pozycję "Polski (214)", zostawiając (domyślną) "Polski (programisty)"." ewentualnie panel sterowania -> zegar język i region -> zmień klawiatury

Dzięki ale sam na to już wpadłem ale piwo sie należy

waloos

2017-07-05, 20:55
@krzyks ale on powiedział prawdę. Ten fejk jest tak żenujący, że może bawić tylko gimnazjalne dzieciaki które mają wakacje.

Każdy kto ma trochę więcej rozumu jest w stanie pokojarzyć fakty, że skoro część tych flar ledwo co do niego dolatuje, to żadna z nich nie ma prawa mu rozciąć skóry.
Co najwyżej mogłyby go poparzyć np po wpadnięciu za koszulkę, ale poparzenia nie krwawią.

Po drugie, to on po 10 sekundach już miał zatamowane krwawienie. Jeśli ktoś miał rozwalony łuk brwiowy czy inną część twarzy to dobrze wie, że cieknie z tego jak cholera. Grubas wyglądał jakby się upie**olił keczapem z burgera, a następnie wytarzał w ziemi.

No ale gimbaza plusuje...

Eramod

2017-07-05, 20:58
a piwa to juz sie nie licza ?? tylko tematy ?? wrzuć swoją stara takiś cwany

krzyks

2017-07-05, 21:38
waloos napisał/a:

skoro część tych flar ledwo co do niego dolatuje, to żadna z nich nie ma prawa mu rozciąć skóry.



Przyjrzyj się w tak w 38-40 sekundzie. Jedna go trafia, a mogło więcej. 8-)

Amur

2017-07-05, 23:43
Fejk frajerzy