18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lecą do nas

tupak • 2021-11-08, 20:08
Dziś kierowca od nas dostał filmiki - ciągną ciapaki do naszej granicy.




Websterthe1

2021-11-08, 20:12
O kierwa zjedzo wszystkich Polaków.

Raider

2021-11-08, 20:19
Hitler wróć i zrób z tym bydłem porządek ty wiesz jak to zrobić :shock:

mygyry

2021-11-08, 20:26

KFCnigget

2021-11-08, 20:27
i nawet ukradli TIRa którym staranują nasz mur, mamy przepie**olone :kawa:

Zbysław

2021-11-08, 20:33
Poco te mory ten haos
przecież oni tylko przelotem przez polske do Niemiec

mygyry

2021-11-08, 20:36
Zbysław napisał/a:

Poco te mory ten haos
przecież oni tylko przelotem przez polske do Niemiec



Bo zgodnie z prawem z Niemiec będą odesłani do Polski a Polska nie da rady odesłać ich na Białoruś i będziemy zmuszeni ich u siebie zostawić.
A co powiedziała dzisiaj ochojska? Żeby brać ich jak leci, bo nawet jeżeli tylko 20% będzie pracować to i tak będzie się nam opłacać, czaicie k***a?

WYPAL0NY

2021-11-08, 20:50
Będzie wojna

Bo mi się nudzić zaczyna.

shoe5maker

2021-11-08, 21:03
mygyry napisał/a:

Bo zgodnie z prawem z Niemiec będą odesłani do Polski a Polska nie da rady odesłać ich na Białoruś i będziemy zmuszeni ich u siebie zostawić.
A co powiedziała dzisiaj ochojska? Żeby brać ich jak leci, bo nawet jeżeli tylko 20% będzie pracować to i tak będzie się nam opłacać, czaicie k***a?



Ta Och*jała to już całkiem ochojska.

sothis

2021-11-08, 21:27
Jestem za nie wpuszczaniem ich do nas przy zastosowaniu wszelkich środków. Dzieci nie lubię, kobiety mają brzydkie a facetów zbyt religijnych w sposob niebezpieczny dla nas.

I cieszę się tylko, że nie ma mnie w pobliżu, bo jednak dzieciaków szkoda, zwłaszcza takich trzymanych z daleka od bezstresowego wychowania.

@mygyry

Post factum to każdy mądry. Nie lubię imigrantów, ciapatych, ukrów, pedałów i Was, bo ja mało ludzi lubię. Ale zwykły uchodza sp***alajacy od reżimu takiego czy srakiego to nie jest mój wróg. Wrogiem jest ten odsetek zjebów, co napływa z normalnymi. I brak chęci asymilacji.
Więc jakkolwiek szkoda ludzi, to trzeba pilnować własnego interesu i ich nie wpuszczać.

Mez

2021-11-08, 21:33
Co za poj***ny ten świat. Najpierw wprowadzili demokrację w krajach w których nie da się wprowadzić. Potem spieprzyli z podkulonym ogonem, a europa najpierw chce a potem się dupą wypina. Dojczlandy już nie potrzebują inżynierów, wykwalifikowanych chętnych do pracy ludzi. Co jest z tą postępową europą.

pazuzu

2021-11-08, 21:39
j***ć tych suchoklatesów z pakistanu, ja tam się ich nie boję

mygyry

2021-11-08, 21:43
sothis napisał/a:


@mygyry
Post factum to każdy mądry. Nie lubię imigrantów, ciapatych, ukrów, pedałów i Was, bo ja mało ludzi lubię. Ale zwykły uchodza sp***alajacy od reżimu takiego czy srakiego to nie jest mój wróg. Wrogiem jest ten odsetek zjebów, co napływa z normalnymi. I brak chęci asymilacji.
Więc jakkolwiek szkoda ludzi, to trzeba pilnować własnego interesu i ich nie wpuszczać.



Połowa naszych polityków myśli raczej per rectum

sothis

2021-11-08, 21:44
pazuzu napisał/a:

j***ć tych suchoklatesów z pakistanu, ja tam się ich nie boję



Powyżej Warszawy jest jakieś getto dla nich, znajomy był w okolicy na rybach. Kilku ciapatych z kosami poprosiło o sprzęt wędkarski. Co zrobiłbyś, przyj***ł im z karate, czy kanapkami z szynką straszył?

mygyry napisał/a:

Połowa naszych polityków myśli raczej per rectum



Nie mam zdania, nie umiem oddzielić propagandy od prawdy, za daleko od tej prawdy jestem.