18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leć, mój mały przyjacielu

~LegendarnyZiom • 2017-03-13, 20:50
Bądź wolny! :szczerbaty:


PA...........SM

2017-03-13, 21:07
Szkoda ptaszka i tyle :( Piwa nie ma, bo za cierpienie zwierząt nigdy nie stawiam :( Wrzuć coś w temacie gwałtów na nieletnich, to postawię cysternę browara :)

saves

2017-03-13, 21:09
Jakiś nieobsrany samochód właśnie się ucieszył.

Robass1994

2017-03-13, 21:13
Nawet głupi gołąb zrozumiał, że tylko śmierć da mu wolność.

Noside

2017-03-13, 21:39
dz**ka. Takich przyjaciół to ja nawet wrogom nie życzę.

mygyry

2017-03-13, 21:41
PANxxxBDSM napisał/a:

Piwa nie ma, bo za cierpienie zwierząt nigdy nie stawiam


Nie cierpiał, zginął od razu więc możesz postawić ;-)

donkapusta

2017-03-13, 21:50
To właśnie cali miłośnicy przyrody, ekolodzy. Nie dość, ze nie pomogą to jeszcze zaszkodzą.

krzyks

2017-03-13, 21:52
PANxxxBDSM napisał/a:

Szkoda ptaszka i tyle :( Piwa nie ma, bo za cierpienie zwierząt nigdy nie stawiam :( Wrzuć coś w temacie gwałtów na nieletnich, to postawię cysternę browara :)



Gołębie to takie skrzydlate szczury. Generalnie szkodniki. Zamiłowanie do nich bierze się od gołębia pocztowego. :kawa:

PA...........SM

2017-03-13, 21:57
krzyks napisał/a:



Gołębie to takie skrzydlate szczury. Generalnie szkodniki. Zamiłowanie do nich bierze się od gołębia pocztowego. :kawa:



Ja uważam, że tacy ludzie jak ty, to największa zakała na ziemi :( Kto ci dał prawo, do segregowania istot w hierarchii ewolucji??? Dla mnie, to właśnie ty jesteś największym szkodnikiem na ziemi, oczywiście poza komarem, który kąsa bez sensu!

sf...........us

2017-03-13, 22:49
jak ona to specjalnie zrobiła, może nawet ona mu podcięła tylne pióra. Sadolka :D

nano50

2017-03-13, 22:51
PANxxxBDSM napisał/a:



Ja uważam, że tacy ludzie jak ty, to największa zakała na ziemi :( Kto ci dał prawo, do segregowania istot w hierarchii ewolucji??? Dla mnie, to właśnie ty jesteś największym szkodnikiem na ziemi, oczywiście poza komarem, który kąsa bez sensu!



Odważne słowa jak na miłośnika BDSM. :kawa:

mygyry

2017-03-13, 23:16
PANxxxBDSM, Komar kąsa bez sensu?

qwerq221

2017-03-14, 00:14
k***a przypadek 1 na milion ;D

SaveTheTrees

2017-03-14, 07:27
@PANxxxBDSM

Jak możesz brać leki jak zachorujesz, no jak?! Kto dał ci prawo do segregowania istot w hierarchii ewolucji?! Żeby tak bezdusznie mordować takie małe słodkie stworzonka, jak bakterie, grzyby czy pasożyty... Siebie zabij, a nie takie małe, pozbawione świadomości słodziaki!

krzyks

2017-03-14, 08:46
PANxxxBDSM napisał/a:



Ja uważam, że tacy ludzie jak ty, to największa zakała na ziemi :( Kto ci dał prawo, do segregowania istot w hierarchii ewolucji??? Dla mnie, to właśnie ty jesteś największym szkodnikiem na ziemi, oczywiście poza komarem, który kąsa bez sensu!



Za segregację istot jest odpowiedzialna natura. To nie człowiek wymyślił szkodniki czy drapieżniki. Człowiek tylko nazwał rzeczy po imieniu. Tacy jak ty zaklinają rzeczywistość w imię jakiejś pseudo poprawności. A komar nie kąsa bez sensu, on chce się nażreć, a ty, jeśli nie chcesz wyjść na hipokrytę, powinieneś nadstawić dupsko, żeby nie padł z głodu. :-P