18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łazienka koronawirus

C0C0JUMBO • 2020-04-18, 23:12
Podczas pandemii można spędzać wakacje w domu, wystarczy łeb na karku i projektor :-)



wojtas09999

2020-04-19, 13:23
Wakacje mozna poczuc w inny sposob :lol:

:lol: :lol: :mrgreen:

krasnal_hałabała

2020-04-19, 14:51
wojtas09999 napisał/a:

Wakacje mozna poczuc w inny sposob



Każdy lubi inaczej, ja walę konia.

Xian5

2020-04-19, 18:01
Ja w łazience mam szczochy po starym w okół kibla, czasem się zesra obok po pijaku. Miał robić remont ale klej zamiast do płytek to wywąchał. Lato nad Bałtykiem nam obiecał co by legalnie zebrać się w morzu i odlać po kilku harnasiach

ws...........33

2020-04-19, 21:13
Szelma napisał/a:

Bo w wannie sie relaxujesz baranie i lezy sie tak samo z ch*j em na wierzchu i w syfie w jakim bys byl powiedzmy nad rzeka basenem czy innym zbiornikiem wodnym tyle ze domowy relax a później i tak mozna strzelić sobie szybki prysznic... Ja np uwielbiam czasami sie zrelaxowac w wannie



Jeśli chce się zrelaksować w łazience to wale se konia. Siedzisz w pie**olonej wannie, gorąco jak ch*j, źle się oddycha i wychodzisz potem przyj***ny i zziajany, a taki prysznic to se można zrobić wpierw ciepły a potem se zimny strzelisz i od razu człowiek się lepiej czuje.

Hrabia Drapula

2020-04-19, 22:16
Dużyku*as napisał/a:

Nie lubie wanny, lezec w chlodzacej sie wodzie, z plywajacym brudem i potem. Tragedia. Wole prysznic.



to pierw myjesz się pod prysznicem, a później leżysz w wannie
zresztą teraz wanna ze szklanym parawanem, słuchawką i deszczownicą to nie jakiś kosmos